Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok H. Pamela és B....

Mit szóltok H. Pamela és B. Krisztián folytonos viaskodásához?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem pamela az szabadulna de ez a barom nem engedi mert mindig beleköt mindenbe meg csinálja a az új nőjével a botrányt hogy szerepelhessenek a celebhírekben. A kislányt sajnálom csak
2020. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szomorú! Sajnos nagyon butácskák és felelőtlenek a szülők! Pamelát régen nem bírtam, de amióta kicsit megkomolyodott és kevesebbet viháncol, meg tényleg védi a gyermekét azóta megkedveltem. Szerintem hihetetlenül erős nő, hogy így bírja a folytonos megalázását, provokálást. Gondoljátok el, hogy elmegy egy fotózásra pl és azzal szembesül, hogy a gyermekének az apja és az új barátnő épp megint rossz színben próbálja őt feltüntetni és nem 1-2 ember előtt hanem egy ország előtt. Ami az internetre felkerül az onnan már soha le nem kerül. A kislányuk nagyon érzékeny, csupa szív kislány. Hamarosan közösségbe fog kerülni, írni-olvasni fog. Megismeri a valaha lehozott összes hírt az apukájától, anyukájáról, exeikről, új párjaikról, magáról.. Egy pozitív hangvételű cikk nem született róluk. Mi lesz ezzel a kislánnyal majd? A társaitól mit fog majd kapni? Ez a viaskodás kihat az egész lényére, a lelkére, emberi kapcsolataira. Sajnos ekkora terhet lehetetlen elviselni és cipelni, bele lehet rokkanni. Mentálisan egészséges gyereket nem így kell nevelni, ilyen családi körülmények mellett nem lehet egészségesnek maradni lelkileg, fizikálisan, mentálisan. Valaki írta kommentben a B.K. oldalán, hogy igazából a H.P. akk folyton bármilyen tv-s szereplésén felhozza a gyermekének az apját és ő az aki nem tud továbblépni. Való igaz, hogy megemlíti itt-ott, de szegény mit csinálhatna mikor napi szinten durvábbnál durvább dolgokat művelnek a B-erkiék? Nyilván az anyuka minden gondolata e körül forog.
2020. aug. 13. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Megérdemlik egymást. Amúgy nem nagyon érdekel.
2020. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért ad a média teret egy nárcisztikusnak és a pincsi kutya nőjének? Mert erre van kereslet. Közben a kislánye szépen tönkremegy meg az exe és annak a mostani családja is, pont mint a tankönyv szerint. Szomorú
2020. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Én a kislány nem sajnálom olyan szempontból, hogy minden törődést, szeretetet, anyagi javakat megkap mindkét szülőtől, de sajnos tudom milyen, mikor a 2 szülőd gyűlöli egymást. Illetve nem eshet neki jól az sem, ha a mocskolást látja mindenhol a szüleiről, független attól hogy megérdemlik-e vagy sem. Az biztos, hogy meglepően értelmes, szerény kislánynak tűnik ahhoz képest, milyen elmebajos szülei vannak. Sztem túlnő majd rajtuk felnőtt korában, és messze értelmesebb lesz. Én így gondolom :D. De a kérdésre visszakanyarodva, egyikük sem szent, és mint látható, a magánéleti válság könnyen pénzzé tehető, kereslet pedig mindig lesz rá. A végtelenségig ebből fognak megélni szerintem.
2020. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

A másik nagy kérdés, hogy Mazsinak ez nem esik rosszul? Ha én tényleg szerelmes vagyok engem nagyon bántana, hogy örökké az exére gondol a párom.

Szerintem a Berki nem szereti Mazsit. Állítom, hogy még szex közben is Pamelára gondol.

Pamelába szerelmes egyértelmű, különben élné az életét a "szerelmével".

A kislányt én is sajnálom.

2020. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Berki 100%, hogy nem szereti Mazsit, ő csak egy kiegészítő neki. De azt is meg merem kockáztatni, hogy soha senkit nem szeretett/szeret, még a saját gyerekét sem, mert egyértelműen nárcisztikus, akikről köztudott, hogy a saját érdekük alapján manipulálják a hozzátartozóikat, de szeretetet sem adni, sem elfogadni nem tudnak. Egy nárcisztikus ember mindig birtokolni és irányítani akar, soha nem szeret! Gondoljunk bele, hogy bánt anno Pamelával... Nem csoda, hogy elhagyta.

Mazsit azért vette el ilyen hamar feleségül, és azért mutogatja vele a megjátszott szerelmet és boldogságát, hogy Pamelát idegesítse. Mivel Pamela hagyta el, bosszút akar rajta állni. Az járhat Krisztián fejében, hogy "Nem tudlak tovább irányítani, ezért most tönkreteszlek!" Ezért nem akad le a gyereke anyjáról 3 év után sem, pedig állítólag Mazsival boldogok. De a vak is látja, hogy ez nem igaz. Mazsit folyamatosan alázza, rabszolgának tekinti, tárgyként kezeli, csak arra kell neki, hogy segítsen Pamela folyamatos zaklatásában, lejáratásában. Mazsit is sajnálom valahol, mert alapvetően nem gonosz és buta nő, csak áldozatul esett egy nárcisztikus férfi manipulációjának. Biztos vagyok benne, hogy el fognak válni, ugyanis egy személyiségzavaros felnőtt már nem változik, hiszen nem tud. Amit meg Krisztián művel, azt hosszútávon egy nő sem tudja elviselni anélkül, hogy bele ne betegedne.


A kislány nagyon régóta sérült lelkileg, csak még nem látszik rajta. Majd tizenévesen kibukik, hogy mennyire elcseszték szegényt. Valószínűleg Nati is az apjához hasonló kőbunkóval fog összeállni, de egyelőre még csak egy aranyos kislány.

2020. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!