Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zsebibaba szerintetek mennyiér...

Zsebibaba szerintetek mennyiért adta el az instagram fiókját?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Semennyiért. Átverték. Nem utaltak neki pénzt sem és még el is lopták az insta fiókját. Asszem ha jól emlékszem, 100 ezerért adta volna, de lehet hülyeséget beszélek, nem tudom pontosan. Mármint annyit ajánlottak az egyik pót fiókjáért. De a YouTube videójában ezt jobban kifejti.
2020. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én pont nem azt fogom szerintem elhinni amit ő mond :D Követem már kb másfél éve instán, még jóval az előtt mielőtt így berobbant volna, hát hinni nem szabad neki, eléggé hülyének nézi a követőit. Szerintem inkább csak nem akarta bevallani, hogy pénzért eladta a nagy fiókját.
2020. aug. 25. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha betölti a 18-at lehet más okokból fog néha szerepelni a mdiában, elad mást is, feltéve ha még meglesz neki.
2020. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!