Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, amit...

Mi a véleményetek arról, amit Zsebibaba csinál?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy 15 évesen kirakja mindenét az képein. Inkább arra, hogy már sokadik instagram fiókját csinálta meg, amire gyűjt több 10 ezer követőt, majd odaadja pénzért vagy másért valakinek. És ezekre folyamatosan kitalál valami történetet, hogy feltörték stb, eléggé hülyének nézi az összes követőjét. Már megszámolni se tudom, hány fiókjából lett végül mémoldal vagy egyéb.
2020. aug. 29. 04:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
A saját dolga, nem hülyébb annál mint aki képes érte fizetni.
2020. aug. 29. 05:35
 2/20 anonim ***** válasza:
2020. aug. 29. 06:06
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy proletar, intellektualisan nem tul megaldott 15 eves kislany. :D Hihetetlen, hogy azt feltetelezi, hogy majd o megmassza a bizonyos letrat a “jo seggevel, csak mert Kardashianeknak meg par nemzetkozi luxusprostinak bejott ez az instas biznisz. Csak azt nem latja ez a lany, hogy a peldakepei a maffiatagok f..szat szopkodjak meg siman berugdossak oket a sarokba.. :) de megeri azert a par Gucci Mormont taskaert meg gagyi fogfeheritos keszletert... elkepeszto, hogy egy lany ilyen eletpalyat valaszt
2020. aug. 29. 13:43
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én amugy eskü sajnálom! Látszik hogy el van hanyagolva durván érzelmileg ezért van torz képe! Látszik a videóiban hogy szomoru, és amikor livozik csak teszi magát, de tuti amikor nem videozik akkor szokott rengeteget sírni, és sajnos nem hogy segitetenek neki hanem csak kurvázzák oké mutogatja magát 15 évesen az.. legelábis net ri*anc lett de egy gyerek!!!!
2020. szept. 12. 03:10
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom hol vannak ilyenkor a szülők ... Kanga helyébe bezárnám az üregbe .
2020. szept. 22. 16:32
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Undorító. Ez is egy segélyen élősködő vesztes lesz pár év múlva.
2020. okt. 16. 23:46
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Nemigaz, mert prostituált lesz, ez előre borítékolható, 1 év múlva szerintem simán. ha már most nem az.
2020. okt. 16. 23:55
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
A következő állomás lehet a prostitúció, én a későbbi jövőjét vázoltam.
2020. okt. 17. 00:19
 9/20 anonim válasza:
83%

Bejött a jóslatod úgy látszik! Mostmár Hranek Déviddel rakja ki magát story-ba.

Dévid meghát elég egyértelműen lányokat futtat. Egy igazi férfi mondjuk nem áll le szerintem egy 15 éves kislánnyal amúgy...

Én is sajnálom amúgy egy kicsit Zsebibabát, de mégjobban a szüleit, mert az már most egy nagyon rossz előjel, hogy 15 évesen már egy stricivel pózerkodik. Az meg még ráadás, hogy ilyen magamutogatós, p.csakirakós képekkel ismerteti meg magàt az emberekkel.

Ez még most lehet hogy menő meg vagány mert hogy hú hírnév, sok követő blablabla stb. De szerintem a kislány 25 éves korára egy kiégett agyonrahasznált, szétb@szott csaj lesz aki nap mint nap az öngyilkosságon fogja törni a fejét.

2021. jan. 27. 15:35
 10/20 anonim válasza:
18%

A párommal együtt nézegettük, először énis csúnyákat mondtam rá és hisztizni kezdtem rajta mert a párom megőrült érte, szó szerint csorgatta rá a nyálát de szerencsére sikerült rájönnöm, hogy csak irigykedtem rá amiért ennyire sexy és oda van érte a párom és engem már nem kíván annyira. Sokat nézegettem a képeit és mára viszont Zsebibaba fanja lettem, teljesen odáig vagyok érte minden nap várom a posztjait meg tudok őrülni ha nem rak ki magáról semmit.

Néha még most is irigykedem rá, amióta őt követen az instán azóta sem láttam az övénél istenibb kerek feneket. Hatalmas nagy rajongója vagyok remélem egyszer olyan lehetek mint ő!! Egy ilyen dögös, formás lánytól elnézem.. inkább nézzen hülyének ahányszor csak szeretne.. bekövetek neki 600 instagram fiókot ha azt szeretné. Leszek hülye a kedvéért minthogy soha többet ne lássam a gyönyörű arcát,kecses kis felsőtestét vagy az olajozott bomba fenekét! Nem kell egyből minősíteni őt k*rvara vagy prostira..f*sszal a szájában is ő lenne a tökéletes nő viszont nem így van, ha az lenne se lenne senkinek semmi köze hozzá. Lehet, hogy olyat mutat magából amit más nem, viszont érthető ő miért teszi, nem tudom elégszer kihangsúlyozni hibátlan a kiscsaj ránézek és nem tudom mi a legszebb rajta, de talán mégis a farmereiért oda vagyok de ezen kívül nem tudok megnevezni egyetlen dolgot sem mert mindene szemrevaló!! Egyszerűen nagyszerű genetikával áldotta meg az élet és mennyire hihetetlen erre felfigyeltek az emberek, ő ezt ki is használta és szerintem jól tette jól áll neki a hírnév ennél még milliószor több rajongót érdemel! Semmi baj nincs azzal ha megmutat valamit magából ami ennyire sexy és vonzó a táncolós videóit imádom a legjobban, rettentő erotikus mozdulatai vannak amik nagyonis jól állnak neki (bár neki minden jól áll) sokak példaképe lehetne! Valószínűleg ha nem sárgulna a lányok 90%a az irigységtől ők is meglátnák milyen egy tökéletes lány dehát elég megnézni a legújabb “Small waist pretty face” videóját, Zsebibabáé a legszebb segg amit életemben láttam hatalmas csókot küldök rá!

Ne irigykedjetek rá amiért maga köré vonza a fiúk tekintetét inkább gugolgassatok, hogy legalább fele ennyire jó popsitok lehessen mint Zsebinek! Puszi Zsebié a legfincsibb!!

2021. febr. 18. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!