Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paul Street mitől hízott meg?

Paul Street mitől hízott meg?

Figyelt kérdés
Biztos észre vettétek ti is, hogy hízott. Egy régebbi liveban mondta, hogy diétázik, meg kondizik, de mintha azóta is hízott volna. Beteg lenne esetleg?

2020. szept. 10. 18:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
44%
Szerintem leállt a drogokkal
2020. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Drogozott?
2020. szept. 10. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted?
2020. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%
Attól hízott meg, mint az emberek 90%-a, szeret enni.
2020. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 és ezt honnan veszed? Neharagudj, de ez egy komoly dolog. Nem mondhatod csak úgy rá egy emberre, hogy drogos.
2020. szept. 10. 21:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy visszagondolva rájöttem, hogy pár hónapja leállt a cigivel (vagyis azt mondta, hogy leáll) és vett egy ilyen leszoktatós cigit,(nem tudom, hogy az mennyire veszi el az étvágyat) , de akkor gondolom a cigivel tényleg leállt és emiatt szedett fel pár kg-t
2020. szept. 11. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is leálltam a cigivel, e-cigit vettem, amit nem szívok olyan gyakran, mint régen a cigit szívtam.


A cigi gyorsítja az anyagcserét, ha elhagyod, belassul.


Nem törvényszerű a hízás, ha elhagyod, főleg, ha nem helyettesíted kajával, mint pótcselekvést, de van, akire felmegy így is egy kis súlyfelesleg.


A másik pedig, hogy tavasz óta nem volt suli és most leszámítva azt, hogy van, aki unalmában evett, okozhatott még hízást azt, hogy nem a szokott módon cselekszed meg a mindennapjaid, pl nem mész suliba, nem mászkálsz odabent, nem érnek a különböző ingerek, nem jössz haza, nem készülsz a következő napra, stb. Én pl márciusban kerültem home officeba és pl a tízórai már alapból kiesett egy idő után, hiszen nem volt szükségem a plusz energiára, elvégre nem történt meg a reggeli után a beutazás, nem az irodai környezetben kellett a munkát ellátnom. Az elején még nem akkora intenzítással jött a munka, ezért a kezdetekben ettem tízórait, sőt egy csoki is belefért délután, de a szervezetem egy idő után jelezte, hogy nem kell a tízórai, se a nasi, mert nem használja fel, odáig meg lehet, hogy felszedtem egy kicsit, mert a tükörben mintha ezt látnám, bár az utolsó mérésnél kb 1 kg plusz volt.


Most, akik emiatt híztak iskolások, valószínűleg leadnak a súlyukból, hiszen visszaáll az eredeti napi ritmusuk.

2020. szept. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam a karantén miatt, mert sokkal később keltem fel, addigra már az ebéd is kész volt, tehát a reggeli máris kiesett, az ebéd meg estig elég volt, mert elég tápláló. Ő is sokáig ébren volt gondolom, sokszor hajnali kettő körül még rakott ki instastorykat, meg liveokban is evett éjszaka édességet, olyankor sokkal hízlalóbb. Közrejátszik az is szerintem, hogy elköltözött otthonról, anyukája már nem főz rá, az otthoni ebéd pedig táplálóbb, helyette most gondolom műkajákat eszik (mirelit pizza, mekis kaja vagy más gyorsétterem) , kétlem, hogy suli és munka mellett túl sok kedve/ideje van főzni, de lehet nem is nagyon tud, egy 18 éves fiúról van szó, akinek mindent magára kell már csinálni, gondolok itt mosásra, vasalásra, rendrakásra, ügyintézések, stb. Amióta kondizik meg figyel az étkezésére, azóta nem hízott, hanem izmosodott, csak lehet, hogy ez egy kis zsírra jött fel, de látszik, hogy vékonyabb meg izmosabb. Egyáltalán nem vészes, szerintem a mostani alakja a legjobb, amikor nagyon vékony volt, az nem annyira volt férfias, a túlsúlyostól vagy molettől meg még azért messze van.
2020. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Énnekem nem tűnt fel ,hogy hízott volna, viszont a korona vírus miatti kijárási korlátozás miatt ami volt, lehet, hogy sok emberre ment föl egy pár kiló
2020. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az arcán látszik, hogy felszedett pár kilót. Persze nem durván. Nem kövér vagy túlsúlyos, csak felment 3-4 kg.
2020. szept. 26. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!