Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bts tagjainak volt plasztikai...

Bts tagjainak volt plasztikai műtétje?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a hülye, de csak informálódni szeretnék.:D

Ma néztem a Music Channelen a Top21-et, amiben egyébként a fiuk most járnak a 10. helyen a Dynamitel. A felkonferálásnál a srác azt említette, hogy nem tudja mennyire hiteles a Bts-től a "Szeresd Önmagad" üzenet ugyanis mind a hét srác bizonyítottan átesett plasztikai műtéten.

Ez mennyire valóságszerű? Mert én eddig erről nem hallottam és nem olvastam semmit és ezért érdekelne. Egyébként semmi bajom nem lenne ezzel, ha igaz is csak az nem tetszik, hogy megkérdőjelezik a srácok üzenetét. A Music Channel eddig szerintem elég reális és normális híreket közölt a fiúkról (amiket én olvastam és hallottam eddig) ami sajnos nagyon ritka pláne itt Magyarországon és ezért nagy csalódás számomra most ez a "beszólás".



2020. szept. 13. 11:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%

9-es hidd el még a 18-24 körüli embereket is be lehet mert ezt látják hogy ettől sikeresek mások... pedig a közelében sincsenek a sikernek...

(A siker a bighit miatt van meg a promóció miatt oke hogy van bennük tehetség de a többi 30 fiu bandában is ugyan olyan szinttel és ez csak Korea... ott van még a kinai japan stb bandák és akkor még a nyugatiak ról nem is beszéltünk)


Igen valahogy a palsztikot nőknél jobban elítélik de ettől függetlenül idoloknál kevésbé szeretik mert hogy az fake... meg attól meg hogy del Korea attól meg ne legyen egy sebészi beavatkozás megértő dolog főleg olyan helyzetekben ahol semmi probléma nem lenne az adott illetővel!

2020. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!