Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Aidan...

Miért utálják sokan Aidan Gallagher -t ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint nagyon szeretem őt. nem tudom, mi baja vele az embereknek, erre én is kíváncsi vagyok.
2020. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Bulvár kategória. Nincs köze a filmekhez, csak a személyhez.
2020. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Feltettem a kérdést bulvár katekóriában is ;P
2020. szept. 14. 01:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerübb lett volna ha kiírod, hogy tegyék át vagy megkérsz valakit hogy jelentse hogy rossz aktegóriában van :)
2020. szept. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már törölték a másik kategóriából úgyhogy mindegy már :) :)
2020. szept. 14. 08:25
 6/11 anonim válasza:
35%
Mert egy elvont szemelyiseg, twitteren kiposztolta hogy o rakos, ellenben semmi bizonyitekot nem csatolt hozza, mindenki kerte hogy bizonyítsa be a betegseget de semmi, valaki ki irta hogy rosszul van meg depresszios o meg elkezdett nyilvánosan veszekedni rola hogy az igazi depresszio nem ilyen,o tudja mert o az, a tinédzser fanok livea-ba be szokott csatlakozni es fura dolgokat ir vagy nem is tudom, a fanjait zaklattja, es ez a magyon erzekeny generacio persze hogy megunja egy ido utan, nem hibáztatom oket gondolom a gyerek sztarsag elegge megviselte a fejet, jarj utanna tenyleg nem okes amit muvel
2020. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%
Szerintem indokolatlan mennyiségű utálatot kap ahhoz képest,hogy még alig 17 éves nyilván fejlődik a személyisége, ennyi idősen mindenki csinál olyan dolgokat amik kínosak. Igazság szerint sokan azért nem kedvelik mert nagyon furcsa a humora, pl az a rákos poén lehet kissé erős volt, meg amikor a fanjaival kommunikál egyesek szerint creepy, láttam pár videót én nem látom annak, sokszor bókokat ír volt hogy valakinek liveaban leírta hogy gyönyörű stb szerintem ezek miatt pont hogy nem kéne cseszegetni,egy esetlen kamasz srácot aki valószínűleg a nyakába zúduló ismertséget sem tudja még megfelelően kezelni. Valamint a depresszióról írt kommentárjában csak megkérte a fanokat,hogy ne a közös chatben húzzák le egymás hangulatát,moderálják picit a negativitást mert ez a rossz hangulat lehet “ragályos” stb szóval így bőven kifejtve volt értelme a mondanivalójának. Nos nem vagyok teljesen elfogult vele,mert zeneileg egyáltalán nem tehetséges szegény,nagyon próbálkozik a gitár/zongora tudása még okés de szörnyen énekel,valaki szólhatna neki. Szóval összességében, mint nem nyálazó tinilány( már kinőttem abból a korból) egy természetes, őstehetségnek tartom Aident,mint színészt aki egyáltalán nem érdemel utálatot.
2020. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
22%
Igen, igen. De ez az érzékeny generáció celeb létére alkalmazkodnia kéne mert vele se fog kivetelezni ez a figyelem hianyos sok h generacios
2020. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon bírom, kicsit saját magamat látom benne tizenévesen, amikor fura dolgokat gondoltam, meg ilyen cirádás összetett mondatokban beszéltem (akkor is), és ő is eléggé koravén, pont mint én voltam. mint színész nagyon bírom, five-ot zseniálisan alakítja
2020. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Én is nagyon kedvelem

Szerintem nagyon aranyos :)

2021. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!