Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért cserélték le Dancsót az...

Miért cserélték le Dancsót az álarcos énekesben?

Figyelt kérdés
Puzsér videójában hallottam, hogy lecserélték.

2020. szept. 14. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem néztem a műsort, de én úgy hallottam, hogy az első szezonban nem igazán tudott érvényesülni, nagyon elnyomták a többiek, és egyszerűen nem tudtak vele mit kezdeni. Ezért lehettek úgy vele a tévések, hogy inkább megválnak tőle, és keresnek egy odaillőbb embert.

Ha ez tényleg így volt, akkor ez Dancsó számára nagyon gáz. Előadja a videóiban a nagymenő f*szagyereket, de amikor nincs előre megírt szöveg a fejében, akkor rögtön becsicskítják.


Ugyanakkor nem értem, hogy miért veszi mindenki készpénznek, hogy az RTL lecserélte őt, és nem Dancsó mondta azt, hogy köszöni szépen, de ő nem kér a második évadból. Volt erről valami hír, hogy Dancsót meg se keresték a további szerepléssel, hanem szó nélkül kerítettek a helyére valaki újat?

2020. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem cserélték le szerintem. Valószínűleg ő van az egyik maszk mögött.
2020. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

A botránya miatt. Amiért viccelődött egy 14 éves srácon egy videóban, majd miután tömegesen fordultak ellene, letörölte a videót. Ezek után gondolom szégyellték. Meg ahogy hallom, nem is igazán illett oda.


[link]

2020. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan csak 1-2 adást láttam, de már ennyiből is feltűnt, hogy Dancsó nem való ebbe a közegbe. Kb. egy épkézláb véleményt nem tudott összeszedni, csak összefüggéstelen marhaságokat mondott, amire persze azt hitte, hogy mennyire vicces. Hozzá van szokva ahhoz, hogy a csatornáján ez az elvárt színvonal, erre gerjednek a 12 éves rajongói. Csakhogy épp ezt a műsort felnőttek is nézték.


Gondolom aztán ez a készítőknek is feltűnt, ezért nem szerződtek le vele ismét. Egyébként jobban is teszi, ha megmarad a Youtube-nál, és a saját videóiban majomkodik tovább.

2020. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!