Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Visváder Tamás szerintetek is...

Visváder Tamás szerintetek is Kajdi Csaba Cylát koppontja instastorykban?

Figyelt kérdés
Ma néztem meg a profilját, a storyjait, de nekem nagyon olyan, mintha Cylát próbálná meg utánozni. Beszédben, stílusban, mindenben. Nagyon gáz. (A koppintás.)

2020. szept. 16. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyan melegformája van.lehet nem is övé a gyerek,amit várnak?
2020. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen arra gondoltam, hogy meleg, csak ezt a flegma megmondóember stílust teljesen lemásolta szerintem. Hátha jönnek a likeok, gondolom.
2020. szept. 16. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, örülök, hogy ez nem csak nekem jutott eszembe!:D

Szerintem is teljesen.

2020. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra hihetetlen hogy ez a csávó a lányokat szereti.. sőt apuka lesz 😅
2020. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti meleg hát egy az egyben olyan mint a cyla. Nem másolja szerintem habem csak meleg ő is biztos a pénzért van a lánnyal nem is hiszem el hogy lefeküdtek
2020. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztóan idegesítő a ripacskodása, virnyákolása. Ez túl tesz sok melegen is. Szerintem tuti az ő is, csak nem vallja be. Nem tudom ez kinek tetszik, én a felesége miatt követtem, de két ilyen vinnyogós sztori után ment is a kikövetés. Lilla nem tudom hogy viseli el. Vagy miért nem szól neki, hogy ez nagyon förtelmes amit csinál? Már szerintem őt is ki fogom követni egyébként, mert más nincs már nála csak gyerekcuccreklám,

Meg Tamás visítozó hangos videóinak a megosztogatása.

2020. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "Zshowtime" Zsolti is olyan mintha, koppincsolná
2020. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!