Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a bloggerek...

Szerintetek a bloggerek követők és lájkokat gyűjtése céljából szerveznek nyereményjátékokat?

Figyelt kérdés

Bár a sztárok kategóriába írtam ezt a kérdést, szerintem nem nevezhetők annak, de híresek az Instagramon.


Követek egy lányt Instagramon (élőben is ismerem, ezért követem), és időközönként nyereményjátékokat szervez.

Általában összefog 3-4-5 másik lánnyal. A nyeremény általában valamilyen szépség csomag, amiben lehet parfüm vagy bármilyen smink kiegészítő, a márkák is kevertek.

Az elvárás általában az, hogy kövesd az összes szervezőt, lájkolj mindenkinél X mennyiségű képet és oszd meg a nyereményjátékot.


Mi van akkor, ha én részt veszek a nyereményjátékban, de amikor vége lesz, mindenkit ki követek (kivéve azt az egyet, akinél láttam a nyereményjátékot) és minden képnél vissza vonom a lájkot, mert valójában nem is tetszik. Ki tudja ezt leellenőrizni? Van ennek bármi értelme? 🤷‍♀️ valóban így próbálnak követőket és lájkokat "vásárolni"?


Persze nem veszek részt ebben a hülyeségben, csak felmerült bennem a kérdés.



2020. szept. 17. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ennyi a lényege. Akik meg nagyba csinálják ugye általában azért úgy választják meg a yneremény összegét, hogy arra már alapból futja a reklámpénzekből amit maga az oldal fizet.
2020. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!