Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jojo Siwának vajon unalmas az...

Jojo Siwának vajon unalmas az élete valójában?

Figyelt kérdés

Olyanok válasza érdekel akik tudják is, hogy ő kicsoda és szimpátiától függetlenül adnának választ.


Nekem a szülők által tudatosan és fantasztikusan felépített karrier és brand mögött /ami együtt jár az örök vidámsággal, jókedvvel, végtelen szivárvánnyal meg egyéb dolgokkal amiket Jojo képvisel/ szerintem egy magányos lány bújik meg. A képein és a videóiban 90%ban egyedül van, a maradék 10% pedig a szülei, testvére vagy az aktuális stáb, táncosok, vagy a 2-3 év körüli unokatesók akik legyünk őszinték, azért még nem társaság. Ott a milliárdos ház, 2 vadi új tesla 17 évesen, de semmi egyéb társadalmi tartalmat nem vélek felfedezni mögötte, mindig mindennek egyedül örül(vagy a családdal). Szóval szociálisan úgy képzelem, mint aki ebben a fényűző életben egyébként halálra unja magát, csak fent kell tartania azt a látszatot amiért a milliókat kapja.



2020. szept. 18. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is más az életben mint amit előad. De szerintem ugyanúgy egy vidám gondtalan természetű lány lehet akinek persze hogy vannak rossz napjai amiket ugye mi nem láthatunk mert neki az a brandje hogy minden szipi szuper az nem férne bele. De ha nézel vele normális interjúkat elég értelmes felfogása van. Biztos tud magányos lenni is de akkor fogja a családot és elmennek nyaralni mert a pénzből amit megkeresett megtehetik
2020. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!