Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avramlatosca hova tűnt?

Avramlatosca hova tűnt?

Figyelt kérdés
Kerestem instán és facen is de nem találom egyik felületen sem. Valamiről lemaradtam?

2020. szept. 28. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy rengeteg indulatos balhéja volt és letiltották és szerintem véglegesen. Bár a facebookon az infóba nagyon kemény bemutatkozó beszéd volt, lehet hogy feltörtek a facebookjat. Nem tudom. De sztem a fiókjainak lőttek. Elkapta az agybaj rendszerint és nem csoda, hogy kitettek végleg. Ami azért gáz, mert ha már alapozta az életét, ezzel elrontani nagyon gaaaaz.
2020. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam egy par insta storyt amit kirakott, eleggenekimentek. Valahogy sejtettem...kivancsi leszek a vsatornara ezek utan
2020. szept. 28. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A helyére került.
2020. szept. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kellett neki!!!! Igen magas lovon ült már.... azt hitte, hogy mindenki hülye csak ő az okos....
2020. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huha ugy tunik nagyon sok mindenrol lemaradtam :D koszonom a valaszokat! :)
2020. szept. 29. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Azt a hazugság gyárost.... azért tűnt el mindenhonnan mert iszonyat vulgáris módon agresszívan elküldött mindenkit az anyjába... letiltotta az insta és a face is. Aki olvassa figyeljetek meg hogy NEM lesz mega fiókja. Ezért van ennyire ki a feje.. sztem szetsírta a fejét, hogy így cseszett el 113 ezer követőt instan 😂😂😂
2020. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
1 hónapja, hogy nincs már, szerintem ez nem detox lesz, hanem valami problémája van!
2020. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!