Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor lett Paul Street ennyire...

Mikor lett Paul Street ennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Régebben is néztem már a videoit, de nem emlékszem, hogy ekkora felhajtas lett volna körülötte. Most viszont minden tele van vele, kommentekben a lányok megőrülnek érte.
2020. szept. 29. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
29%

"#8 dehogyisnem :)"


Nyolcas vagyok. Hát én 23 vagyok és egyetemista, a szakomon a lányoknak bejövök, biztosan ha 16 évesek lennénk menőnek hinnénk őt. Én nem nézem a mai szennyes yútubot, nem szeretem azt a retket ami ott van. Hidd el, én elismerem ha egy pasi jól néz ki, az egyetemen pl elismerek pár pasit. Viszont Paul Street ránézésre olyan, mint egy homokos 16 éves. vannak jóképűbbek is, férfiasabbak is. Semmi extra így ránézésre a gyerek. Hogyha visszaemlékszem a gimire, voltak ott kifejezetten jóképű pasik is, Paul Street nem lenne köztük.

2020. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
67%
Lányként egyáltalán nem tetszik a pasas. Valahogyan a beszédstílusa és az arrogáns megjelenése taszító.
2020. okt. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
83%
Annyit irkáltatok róla a gyakorin, hogy megnéztem a videóját. Értelmesen beszél, viszont nem kifejezetten szép kölyök, bár az átlagtól jobb. Az jutott eszembe róla, amikor én 12 éves voltam és betegesen rajongtam olyan csajokért, akikért felnőtt fejjel soha. :D Talán én vagyok túl idős ide, viszont egy ránézésre 14 éves mint szexszimbólum? Sima kicsit átlagnál szebb pasi. Gondolom akik ide írtak 12-15 éves csajok.
2020. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
53%
#13 tévedsz! 19 vagyok Atinál idősebb és mégis imádom őt, meg sokan mások a korosztályomból, a helyesség pedig szubjektív, pasi szemmel nyilván más, főleg, ha teljesen más a korosztályod.
2020. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
11%
A korosztályom más de nem olyan nagy az eltérés, 23 vok. Mint mondtam nem nézem őt csak néha néha láttam, szerintem értelmesen beszél a srác, viszont nagyon kölyökképű, mintha 14 éves lenne. Szóval a szexszimbólum kategóriába bele se férhet a kinézete. Mint egy helyesebb kisgyerek. Megértem ha sokaknak vonzó, viszont a szaktársaimnak tuti nem kéne, ha ismernék. Amúgy az Ati az ő? xD
2020. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:

Igen, o az Ati. 😂

Hat en lassan 21 eves vagyok, es nekem nagyon bejon. Szerintem egyaltalan nem gyerekes a kinezete, sok korombeli sokkal fiatalabbnak nez ki nala (es sokan nem is ennyire ertelmesek)

2020. okt. 5. 00:05
 17/85 anonim ***** válasza:
60%
Annyira ő sem értelmes. Vagy mi miatt olyan értelmes? Beszélni jól beszél. Ezen kívül? Mellesleg de, gyerekes de nagyon. Ránézésre olyan 15. Nálunk az egyetemen a gólyák akik 19 évesek, tiszta férfiak hozzá képest. :D
2020. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
68%
Jó gondolatmenetei vannak. És jó emberismerő is. De a szépség még mindig relatív. Inkább kérdezd meg a szaktársaid mielőtt beszélsz a nevükben. Rengeteg lánynak bejön és nem csak a nagyon fiatal korosztályból. És meglehet különböztetni egy 14 és egy 18 evést
2020. okt. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
33%
Igen meglehet, nekem ő 14 inkább, mint 18. Ismerem a szaktársaim ízléseit, én kb 25 nek nézek ki, borostás vagyok. Ha én bejövök nekik, ő tuti nem. Nem is értem, hogy miért megy róla ennyi kérdés, eddig a létezéséről se tudtam. Amúgy ő gimnazista, vagy mi?
2020. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert rólad azt sem tudják, hogy ki vagy, ő pedig egy népszerű tehetséges, intelligens srác, akivel már most több lány/nő lefeküdne, mint amennyit te ismerni fogsz egész életedben 😉
2020. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!