Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor lett Paul Street ennyire...

Mikor lett Paul Street ennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Régebben is néztem már a videoit, de nem emlékszem, hogy ekkora felhajtas lett volna körülötte. Most viszont minden tele van vele, kommentekben a lányok megőrülnek érte.
2020. szept. 29. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag huszonévest nem lehet összehasonlítani egy tini fiúval, akit egy fél ország ismer. Pont
2020. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
Az évek során egyre népszerűbb lett fokozatosan nőtt a követőtábora. Körülbelül 1 évvel ezelőtt kezdett el rohamosan felfelé ívelni a csatorna
2020. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van. Viszont sok embernek a népszerűsége a vonzereje. Ott van a Polla lány is. Sok szebb nő járt a gimimbe, csak őket nem ismerik sokan, nyilván így nem akarja őket több pali. Paul Street se lett volna a legjobb palik között még a gimimbe se, viszont őt sokan ismerik. Ezért hülyeség a te irigyezős dumád, mert ennyi erővel engem meg több egyetemista akar a szakomon, nem az alapján menő valaki, hogy hány tini vagy egyetemista akarja. Paul Streetnek meg a tinilányok a bázisa, ezért szívás valakinek, ha ő az ideálja, mert talál nála szebb tinit is a sok fan közül. Amúgy beszélni értelmesen beszél a srác, ő hogy áll a sulival? Érdekel, nem tudom. Láttam tőle egy videót, hogy kirúgták de ennyi. Nem ismerem őt.
2020. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Az ideálja mindenkinek más. Nincs olyan h csúnya vagy szép. Akinek az egyik nem tetszik a másiknak igen. Ati fanjai is látnak sok más fiút ők is mennek suliba és utcára mégis valakinek 10/10-es a srác. És igen tinilányoknak mert a világ legtermészetesebb dolga h egy tini a többi tininek tetszik. Amúgy most fog érettségizni
2020. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, csak van olyan ember, aki 100 ból 20 nak tetszik és van aki 100 ból 80 nak. Paul Street olyan figura, aki 100 ból tetszik 80 tininek, 100 ból 80 felnőtt nőnek nem, mert nekik kölyök, a tiniknek meg pont jó, egyidős velük. Amikor általánosba jártam, SP sok ottani lánynak bejött, felnőttek hánytak tőle. :D Hova akar menni továbbtanulni amúgy? Van terve?
2020. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:
A tovabbtanulosra en is kivancsi vagyok, ha valaki tudja, irjatok le :)
2020. okt. 6. 00:34
 37/85 anonim ***** válasza:

Akkor egy 60 éves 100ból 80nak tetszik az idősek közt és 100ból 20 felnőttnek és 0 tininek

Egy felnőtt 100ból 80 felnőttnek 50 isdősnek és 5 tininek

Kit érdekel, hogy a felnőtt nőknek mi jön be. Pule egy tini

2020. okt. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:

Miért más kategória a tinik? Paul Street is tini. Egy tini tiniknek jön be. A felnőtt nők,hogy jönnek ide, amikor egy gyerekről van szó? :D

A többi korosztály meg menjen dolgozni, neveljék a gyereküket, házasodjanak meg, vegyenek házat. :D

2020. okt. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
Ha az irigység fájna :D
2020. okt. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
24%
A tinik azért más kategóriák, mert valaki írta nekem, hogy Pault hányan akarják, viszont a mai fiatalok mindenkit akarnak, aki ismert szinte. Erre írtam, hogy engem meg felnőtt nők akarnak és nekem meg a sok tinirajongó nem kéne, tehát miért lennék irigy? Ezért jön ide a felnőtt/tini összehasonlítás. Amikor én voltam tini én is rajongtam össze vissza mindenkiért, csak én csajokért de ma már másféle nőkkel vagyok. Szerintem inkább itt az az irigy, aki a 100 ezredik tinirajongó és jól tudja, hogy a kedvence előbb választana 99.999 rajongót mint őt, ő pedig csak a százezredik rajongó marad, akivel sose lesz együtt. Én olyan emberért rajongok aki akar is engem, nem olyanért aki sose fog. Így jön ide az, hogy ki tini és ki felnőtt. :D
2020. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!