Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáspár Laci honnan olyan...

Gáspár Laci honnan olyan gazdag, hogy legalább 2 Lamborghini és egy Mercedes autója van?

Figyelt kérdés

A lambóból legalább az egyik huracan, a Merci az AMG.


Ha jól tudom, akkor ez használtan is legalább 500 millió forint így összesen, de akkor még lehet hogy alá lőttem.



2020. okt. 1. 23:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted pl egy tv-s szereplésért pl 100 ezer forintot kap?


Az alsó hangon visz pár misit a konyhára, egy egy fellépés is 500k körül indul de inkább fölötte.

2020. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Szponzorációról hallottál már? Csomó cég odaadja használata az autót, hogy a celebek reklámozzák. Időnként cserélik a modellt, de egy-egy rendezvényre is járhat új. Az egyszeri ember meg olyan akar lenni, mint a celeb és ha beledöglik is megveszi. Az Igazán is ez megy és nem csak kocsival. A cégnek olcsóbb kiosztani 20-30 terméket, mint fizetni egy reklámblokkért a tévében. Ébresztő!
2020. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
*Instán
2020. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

“A cégnek olcsóbb kiosztani 20-30 terméket, mint fizetni egy reklámblokkért a tévében.“


Ez mondjuk butaság, már bocsánat. Csak vázold végig. A Lamborghini semmit nem költ reklámokra ígyse úgyse, viszont ha szétoszt két 150 milliós járművet szponzoráció gyanánt, akkor az már 300 millió forint mínusz a Lamborghini mérlegében bamm.

Nyilván értem a mögöttes okos megoldásokat, hogy a szponzorálás miatt küldött autó nem lesz ténylegesen a Laci tulajdona és nem az ő nevén lesz, viszont akkor is ingyen használja.

2020. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Évekóta ugyanazokat az autókat használja, és 1-2 évente van egy újabb. És lágalább 4 lambó van a garázsában...
2020. okt. 3. 23:41
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Borzasztó keményen megdolgozott a sikerért, sajnálod tőle azt a pár vasat? Menj haza magadnak more irígykedni.
2020. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem irigylem egyébként...

Bízom benne és remélem, hogy becsületesen lett milliárdos, csak nem értem, hogy hogyan.

2020. okt. 3. 23:54
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyébként van egy 1*-és platina, meg egy arany lemeze...

Ez eddig 6,000 eladást jelent.

Nem túl valószínű, hogy összesen több mint 15-20 ezer eladással rendelkezik.


Egy lemez eladásból, nagyon kis részét látja csak a vételárnak az előadó.

Amerikai szupersztár, aki 30 millió lemezt adott el, kb. 30 millió dollárt tudhat magáénak és nem nagyon engedhet meg magának lambókat, főleg nem ennyit.


Mármint nem hiszem, hogy akinek van mondjuk 150 milliója összesen, az egy lambót vesz az egészből.

Valószínűleg a teljes vagyonának max. 10 százalékát költi autóra...

Máskülönben nem túl okos.

2020. okt. 4. 00:01
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Ironizáltam. Biztos hogy nem telik rá neki csak vetíti az agyát a kölcsönkapott kocsikkal.
2020. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Idén jól adta a bodza.
2020. okt. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!