Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Brie Larsonn tényleg utálja a...

Brie Larsonn tényleg utálja a férfiakat? Vagy ez csak valami kamu urban legend amit a rosszindulatúak nyomatnak?

Figyelt kérdés

Kismilliószor felmerült (itt a GyK-n is) hogy Brie Larsonn nevű színésznő feminista és utálja a férfiakat. Jómagam viszont erre semmilyen bizonyítékot nem találtam. Például a Mace Windut alakító színésszel is nagyon jó haveroknak tűnnek.

Szóval ennek így erősen kamu szaga van, nem lehetséges hogy ezt csak a rosszakarói terjesztik, akik irigyek a sikereire és a szépségére, és megpróbálnak alá aknázni? Vagy volt valaha erre bármi bizonyíték?

Ha tényleg feminista lenne, akkor például pasija se lehetne...



2020. okt. 5. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy általában elég negatív karakternek tűnik, valahogy minden megnyilvánulása elég hideg, távolságtartó. Szerintem mindenkit egyformán utál:)
2020. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor felszólalt már a nők mellett (Nem a férfiak ellen!) és ezeket a kijelentéseit forgatták ki az emberek. Például az Időcsavar (A Wrinkle in Time) című film kapcsán amiben egy színes bőrű Afrikai színésznő a főszereplő, illetve több színes bőrű is szerepel kijelentette, hogy őt nem a fehér férfiak véleménye érdekli a filmről, hanem a kisebbségieké, többrasszúaké és a tinédzsereké. Ebből indult ki az egész "Brie Larsont nem érdeklik a férfiak". Majd pedig miután a munkája során a legtöbbször fehér férfiakkal találkozott sajtóvetítéseken, sajtótájékoztatókon, ezért az egyik interjúja során egy fehér férfi helyett egy színes bőrű (egyébként mozgásfogyatékossággal élő) nő riportert választott interjúztatójának. Ebből pedig jött a "Brie Larson gyűlöli a férfiakat".


Egyébként elég erősen introvertált személyiség, persze, hogy nem fog minden ismeretlen emberhez rögtön odamenni lepacsizni. Nem érzi feltétlen jól magát tömegeket közt, részben ezért is utasította vissza 3x Marvel Kapitány szerepét, mert nem igazán akarta a nagy rivaldafénnyel járó rengeteg új embert. Én magam is introvertált típus vagyok és kifejezetten gyűlölök emberek közé menni, sokszor még a családtagjaimhoz sincs hangulatom és ez az arcomon is meglátszik, ha úgymond "rám van erőltetve".

2020. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!