Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Polla miért iszik energiaitalt...

Polla miért iszik energiaitalt ha pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Polla kirakott egy videót amiben elmondta hogy pánikbeteg és utána volt olyan posztja amiben a Burnt reklámozza. Tudtommal annak aki pánikbeteg nem tesz jót semilyen koffeines ital sem mivel nagyobb eséllyel lesz pánikrohama.

2020. okt. 6. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Reklámozás nem egyenlő azzal, hogy fogyasztja is.

Másrészt ez nem mindegy? Ő szervezete, azt csinál vele, amit akar. Szerintem tisztában van azzal, hogy mennyit árt a koffeines ital neki, de annak is, aki nem pánik beteg.

2020. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
En is pánikbeteg vagyok, soha nem volt rohamom energiaitaltól.A koffein elvileg kiválthatja de egyéni.
2020. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Van az a pénz, amiért a betegsége ellenére is megissza azt a sz..t
2020. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Polla mindent meginna egy kis nézettségért.
2020. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

"Másrészt ez nem mindegy? Ő szervezete, azt csinál vele, amit akar. Szerintem tisztában van azzal, hogy mennyit árt a koffeines ital neki, de annak is, aki nem pánik beteg."


Sajna a mai youtuberek nincsenek azzal tisztában, hogy milyen rossz példát mutatnak.

2020. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Kávézni is szokott.. és a sportolók szoktak koffeint fogyasztani.. továbbá nem említette, hogy kiválatana nála rohamot, akkor biztos nem inná.. ja és nem is reklámozná, mert már elmondta, csak olyat reklámoz, amivel azonosulni tud, vagy szereti.. ha megnézed, akkor neki nincs is sok rekláma, mint a többi YT-nek, pedig rengeteg felkérése lehet, mert a youtuberek közül neki van a legnagyobb követőszáma IG-n és nagyon jó eléréseket produkál.. Van egy pár cég, akikkel szerződött több éve és kész..
2020. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 John Yakuza válasza:
#4 szerintem csak az irigység beszél belőled, koma. NKIEKED HANÁYN FELIRTAK ZOD VAN?!?!4
2023. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!