Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez most tényleg komoly hogy...

Ez most tényleg komoly hogy Vasvári Vivien könyvet ad ki az életéről?

Figyelt kérdés
Melyik kiadó adta a nevét ehhez? Nem térek magamhoz!!!

2020. okt. 8. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének vevők rá nem adná ki senki 🤷
2020. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyétek, ilyen egyszerű 😉
2020. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos magánkiadás.
2020. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Manapság üres lapokat is ki lehet adni könyvként?
2020. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez azt jelenti hogy újfajta toalettpapír jelenik meg a piacon? Ha olcsóbb lesz mint a Zewa 3 rétegű akkor lehet veszek belőle.
2020. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ugyan miről írna már? Hogyan legyen 30 évesen 2 valasod, 2 apától gyereked, de alig túl vagy az egyiken már jöhet a másik? Hogyan húzz le milliomos pasikat? Hogyan hazudd tele a bulvár sajtót mindenféle álszent kamu dumával? Szánalmas az is aki ezt hagyja, de az is aki ezt megveszi!
2020. okt. 8. 16:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért foglalkozol vele. Annyi hülyeség van a világon, hogy aki okos, csak hagyja a fenébe az egészet. Igyál egy csésze teát inkább! Olvass valamit, amit szeretsz!
2020. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem megvenni, nem foglalkozni vele, nem megnyitni, kommentálni az ezzel kapcsolatos cikkeket...ez a legtöbb, amit tehetsz. És ez az egy módja hogy ne csinálj akaratlanul reklámot neki. Én pl nem is tudtam, hogy könyvet ad ki, amíg nem láttam a kérdésedet :D.
2020. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Ma olvastam, hogy V Fruzsi is ad ki könyvet, de hogy miről? 😀

Fura világban élünk.

2020. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

ma már egyáltalán nincs belépési küszöb a könyvkiadáshoz. rengeteg a fél, vagy teljesen magán kiadási szolgáltatás. bárki bármilyen írást kiadhat, amit akar. még írnia sem kell tudnia hozzá, mert vannak ghost writerek, akik háttérben maradva megírják az ő neve alatt. ha tehetséges szellemírót talál, akár még jó könyvet is képesek írni egy rossz sztoriból is. a név és a marketing pedig eladja - vagy nem. majd kiderül.


valamennyire mindenkinek az élete érdekes és a tálalás rengeteget tud dobni rajta. egyre többen kíváncsiak mások életére (lásd blogok, vlogok, bulvár lapok, valóság showk népszerűsége), bár ez sem újdonság, mert mindig is létezett az emberek kíváncsisága, mindig is sokan leskelődtek egymás után, pletykálkodtak másokról.

az irodalomtörténet jelentős része arról szól, hogy bepillantunk mások életébe. az életrajzok, történelemkönyvek esetében létező személyek életébe, a fikciós irodalom esetén pedig kitalált emberek életébe.


ettől még persze sem jó, sem értékes nem biztos (vagy épp valószínű), hogy lesz.

2020. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!