Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tört ki a botrány...

Miért tört ki a botrány Jennie "orvosos" jelenete miatt a Lovesick Girls mv-ben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Röviden: mert egy pandémia közepén vagyunk, a nővérek leterheltek, fáradtak, és elegük van abból, hogy folyton fetisizálják a munkakört.

2020. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Igazából nem értem miért kell mindig Jenniet bántani. Szerintem nem lett volna senkinek semmi baja vele, csak a sok hater kihasználta a lehetőséget...

2020. okt. 8. 15:03
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem a hate-ról van szo hanem arról hogy alapból az idolok tul vannak szexualizalva és most a cégek bele leptek egy olyan körbe ahol ezzel már nem csak az énekeseket alázzák meg hanem másokat is... itt most a novereke... hozzáteszem teljesen jogosan és ez a pofon már kellett a cégnek és a Bp-nek is mert az előző dallal nagyon elszálltak maguktól... oke itt a novereket nem szexualizaljak de kint Koreában nagyon sok a fiatal csinos nővér és bizony voltak esetek amikor betegek tul leptek egy határt és visszaéltek a helyzettel...
2020. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

"Szerintem nem lett volna senkinek semmi baja vele, csak a sok hater kihasználta a lehetőséget"


Az antikat (=azokat, akik szándékosan személyeskednek és bántanak idolokat) nem fogom itt most minősíteni, de a Korean Nurses Associationnek joga van kritizálni a managementet és a stylistot. Nekünk semmi jogunk pálcát törni a nővérek fölött, én megértem a frusztrációjukat.

2020. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem meg többet leátnak a dologban, mint amennyit valójában mutat.


Kíváncsi lennék, ha más banda használta volna ezt fel, akkor is fel lenne fújva vagy sem.

Szerintem a BLACKPINK-ben, kifejezetten Jennieben csak a hibát keresik és ott rúgnak bele ahol csak tudnak.

2020. okt. 8. 16:19
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Csak azt akaszt engem ki jelenleg,hogy egy olyan jelentet amikor csak egy sima nővér ruhában volt és semmi szexuálisat nem csinált ami megszégyeníti a nővéreket,kivágják de amikor valami kulturális díszlet van a videóban vagy öltözék azt nem és a cég még egy bocsánatot se ír (itt speciel a YG-ről beszélek).
2020. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

"Szerintem meg többet leátnak a dologban, mint amennyit valójában mutat."


Jól van, kérdező, de senkit nem érdekel a véleményed. Te nem is vagy érintett a dologban, nincs jogod ítélkezni. Az ügy a koreai nővérekre, a Korean Nurses Associationre és a YG Ent-re tartozik.

2020. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ahhoz van jogom, hogy véleményem legyen.

Nem ítélkezem, csak bosszantó a szituáció.

Egyetértek a 6.válaszolóval,hogy olyan dolog miatt tört ki egy botrány, amiben semmi szexualitás nincsen.

2020. okt. 8. 16:48
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
7. engem érdekel a véleménye :)
2020. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

Minden szexualitás benne van kicsit kellene utánanézni a dolgoknak hogy mennyi nővért is zaklattak az meg a masik hogy amit jean i viselt az egy szexi nővér jelmez...

és Egyett értek azzal hogy sokkal durvább dolgokért nem szólnak de ez egy el durranás volt Az emberek részéről mert mar nem tudjak tolerálni

2020. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!