Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tört ki a botrány...

Miért tört ki a botrány Jennie "orvosos" jelenete miatt a Lovesick Girls mv-ben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak most a kpop mar másokat is célba vett másokat is megalázott nem csak az énekeseket erről van itt szó...
2020. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem igazán értek egyet vele.


Ez már csak arról szól, hogy a BLACKPINK kicsit több figyelmet kap, mint a többi banda, így beléjük kell kötni.


Nem is beszélve arról, hogy Jenniet folyamatosan érik a bántalmazások hol azért, hol ezért.


És ne mondja nekem senki, hogy ezzel a jelenettel a nővérek megalázása volt a cél.

A dalszöveg, pedig így szól:"A szerelem egy drog, amelyről leszoktam, egy orvos sem tud segíteni, amikor szerelem beteg vagy."

A jelenettel pedig erre akartak utalni és nem a nővérekre.

2020. okt. 8. 18:52
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
A mai világ annyira érzékeny és idióta. Minden apró hülyeségen kiakad.
2020. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Lemerem fogadni,ha más csapat és idol lett volna szemet se rebbentettek volna :)

Ahogy a kérdező is írta,a szöveg miatt volt úgy felöltözve. Végre megengedték,hogy saját maga írja a rappjét erre pár sértődékeny és idióta ember miatt ki lesz vágva.

Remélem ez a sok majom örül.

2020. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

de ha orvosokról énekelnek akkor miért nővérnek öltözött? tudtommal a nővéreknek nincs phd végzettségük akkor miért nem szexi orvosnőnek öltözött be és nem szexi nővérnek?

ez is érdekes

de igen kissé szánalmas hogy ezért szólnak de amikor kint van mindenük és már a vetkőzős sztriptiz kategóriába lehet őket sorolni akkor bezzeg senkinek sincs baja...

utóirat a bp nem kap több figyelmet mint eddig... koreában kevésbé kapnak annyi figyelmet mind külföldön pl amerikában vagy ázsia más területein...

szóval nem hinném hogy itt erről lenne szó...

2020. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

bárcsak tényleg az lenne a világ legnagyobb problémája hogy egy ilyen másolat-banda egyik tagja milyen cuccban énekel el egy sablon-szöveget...

btw szerintem a kiadó a hunyó és mindenki miattuk szenved

2020. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

16 teljesen egyetértek... ":(

minden szóval...

de az lesz az igazán gáz amikor ezek a dolgok összefognak omlani!

mert tény és való a világ egy nagyon rossz irányt vett fel...

2020. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 az utolsó mondatról most az jutott az eszembe, hogy: ugye mostanában már mindenki autót használ, hogy közlekedjen. És mikor én meglátok vagy 10-20 autót, akár többet, nekem a fejemben az a mondat fordul meg, hogy „És még csodálkoznak, hogy mitől van meleg.”. Mert hát na! Anya is mondta miután hazaértek Pestről a tesómmal, hogy az autóban ülők 90%-a egyedül volt benne. 90%-a! Erre is azt mondom, hogy még csodálkoznak, hogy miről van meleg. Na most na! Ez jutott erről az eszembe.

Kérdésre: én sem értem, hogy miért bántották emiatt. Előtte még 2018ban, és 2019ben kapott nagyon sok utálatot. '18ban azért, mert lett egy szólója, és mert nem nagyon táncolt színpadon, de az is azért, mert fájt a bokája. '19ben még azért mert randizott az EXOs Kai-jal. De miért kell ezért bántani őt? 23 éves volt. Könyörgöm! Még randizni sem lehet neki? Igaz, hogy idol, de azért maradt még magánéletük.

2023. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!