Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is igazságtalan...

Szerintetek is igazságtalan az élet, hogy vannak akik napi 12 órát robotolnak, míg a celebek kitesznek egy képet és egyből kapnak érte csomó pénzt?

Figyelt kérdés
Pl Hódi Pamela szerintem életében nem dolgozott, és most abból él (elég jól ha egyedül is elbirt egy drága albérletet plussz gyerek) hogy kitesz egy képet vagy egy 2 perces videót egy termékről, és kap érte egy halom pénzt. Más emberek, akik esetleg sokkal tanultabbak stb, meg azért a pénzért kidolgozzák a beluket.

2020. okt. 13. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
A hírnévért is meg kellett dolgozni.
2020. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolod hogy Pamela, Mazsi, Megyeri Csilla meg társai megdolgozott érte? Ugyan hogyan?
2020. okt. 13. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

2007-ben indult a gyömrői Tószépe szépségversenyén, amit megnyert, ő lett „Miss Gyömrő” abban az évben.[3]


Sütő Enikő modelliskolájában végzett. Karrierjét az MY77 ruhamárkánál kezdte, majd az Amnezia márkához szerződött.[4]


2012-ben, a TV2 Édes Élet című műsorában lehetett látni, a reality műsor szereplőjeként. Az Ezek megőrültek! show-műsorban, illetve a A nagy duett című műsorokban is részt vett.


2014-ben Váczi Gergő műsorvezető társa lett a FEM3 műsorában,[5] de az Éden Éjjel című reality műsorát is vezette.


Reklámarca volt több cégnek, többek között a nagy múltú Graf n Berg divatkereskedő cégnek.


2014 végén szerepelt a Google magyar keresési toplistáján, 9. helyet foglalva el rajta[6]


2018. április 19-én mutatta be saját ruhamárkáját, a MeDoo-t. A MeDoo annyit tesz: Csináld magad! A ruhakollekció megálmodója Hódi Pamela, aki az összes darabot maga jegyzi, tervezi, és fotókon reklámozza.[7]


2019. év végén Hódi Pamela megvált a nevéhez fűződő ruhamárkától - MeDoo -, mert társaival nem értett egyet.[8]


A TV2 2019. március 4-én, az újraindult Pénzt vagy éveket! című vetélkedőjében szerepelt. A műsorvezető Kasza Tibor, a párja Tóth Bence volt.


Munkája megszűnése óta hirdetésekből él, azok megtekintéséhez 549 ezer követője van Instagram oldalán.

(Forrás: Wikipédia)



Igen, a modellkedés is munkának minősül még akkor is ha a te értékrendedbe ez nem minősül annak.

2020. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen ingyenélő patkányok azért kapnak ennyi pénzt a semmire, mert sok felszínes ember lesi ezeket, meg "követi" őket. Ha ezek az emberek nem foglalkoznának ezekkel, akkor ezek is mehetnének oda ahová valók: utcát söpörni.

De hát ez a szép a kapitalizmusban. A focista milliókat keres, a celeb milliókat keres, a youtuber milliókat keres. A mentős minimálbért keres, az ápoló minimálbért keres, a rendőr minimálbért keres, az utcaseprő minimálbért keres. Aztán meg lehet nézni hol lenne előbbiek nélkül a világ, meg hol az utóbbiak nélkül.

2020. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Minden celebet elvinnék kőbányába, követ törni! Egyébként tudjuk, hogy a celebek ingyenélők, a nők meg aranyásók. Csak a futtatójuk mindig más.
2020. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Az élet egyik legfontosabb leckéje: A legtöbb ember nem azt kapja, amit érdemel. Az élet igazságtalan.


#3: A modellkedés munka, de Pamela nem azzal lett híres. Szimplán ráment egy felhájpolt péniszre és ő tolta fel.

2020. okt. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#3 nem pamelarol szól a kérdés, őt csak példának írtam, hiába masoltad be mit ír rola a wiki😂😂 szövegertelmezes 0.

A modellkedes munka, de nem a modellekről van szó. Szövegertelmezes dupla 0.

2020. okt. 14. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Amikor valakinek jobban megy valami, akkor rögtön ellenség lesz az emberek szemében. Ha én holnap nyernék 18 milliárd forintot és ezt kiposztolnám a közösségi oldalakra, holnap engem savaznátok ezen az oldalon. Egyszerű szerencse ez az egész. Vannak akik egyszerűen jókor voltak jó helyen, vannak akik jo emberrel feküdtek le és ugye marad az utolsó, akik modellkedtek, de hát ugye a modellkedes nem munka xd. A legtöbb ember számára még mindig a kétkezi munka, az igazi munka. Tipikusan azok az emberek, akik féltékenyek a másik sikereire, utálják az egyetemistákat. Szóval ja, igazságtalan az élet. De még igazságtalanabb az emberiség.


Amugy megsúgok egy aprócska dolgot...a legtöbb celebpicsanak saját vállalkozása van. Szóval ja, lehet nem kellett dolgozniuk az elején, de a mai világban egy celebecske se tud Megélni csak reklámokból. De mondjuk nem is értem miért irom ezt lesz, hisz a magyar ember csak fröcsögni tud a másikról. A gyűlölködés az megy és az ostoba hírek terjesztése. Persze ezeket a híreket szigorúan a facebookrol szedte, hisz honnan máshonnan.


Ja és mielőtt meggyanúsítasz, életembe nem követtem még egyik magyar celebet sem.


További szép és eredményes életet.

2020. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem irigység, hanem azért az értékek válsága! Aki tanul hosszú éveken át, aki kutat, aki rengeteget dolgozik, aki a tudományban, a művészetben, a kultúrában nagyot alkot stb. az nem kap se pénzt, se megbecsülést! És ha egy PÁRT a tahók pártja, akkor neki egyetlen érték létezik: A FUTBALL! Semmi más! És celebek is ide tartoznak, nekik semmi nem járna!
2020. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
82%
Az életnek mégis miért kellene igazságosnak lennie? Ki mondta, hogy annak kellene lennie?
2020. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!