Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Tilda Swinton szép?

Szerintetek Tilda Swinton szép?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:23
 1/8 anonim válasza:
ez egy zombi
2010. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ronda
2010. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyermekként biztosan az volt.
2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
irtó ronda
2010. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Szerintem nagyon jó filmjei vannak és a narniában szerintem kimondottan szép volt. Nem olyan klasszikus szépség, mint mondjuk Sophie Marceau, de egyedi arcberendezése van. Ha szembe jönni velem az utcán, nem biztos, hogy azt mindanám hogy hűű de szép nő, viszont némelyik kép ami róla készült, nagyon jó és nagyon szépen néz ki rajtuk.

[link]

2010. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem gyönyörű, hihetetlenül szép arca van.


16/L

2010. aug. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az lehet jól játszik, láttam filmjeit, de szerintem istentelenül csúnya. Ráadásul mostanság volt az a rövid kiszőkített haj, hát nem mondom, mintha direkt provokálná az embereket.
2014. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem tényleg az, mondjuk én például az átlagos arcokat akikben nincs hiba és egy rakás van belőlük nem tartom szépnek, egyébként meg ő az egyik kedvenc színészem.
2016. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!