Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A mamamoo körül mi ez az...

A mamamoo körül mi ez az utálat tiktokon?

Figyelt kérdés
Pörgetem nagyba a tiktokon azt látom hogy mamamoo ot0 vagy ot2. Tudok a régebbi rasszista megnyílvánulásukról, de tudtommal mindegyik után bocsánatot kértek,mert nem voltak a tetteik erkölcsi következményeivel. Most megint történt valami, vagy ezek az esetek csak most lettek felfújva?

#dráma #botrány #K-pop #Mamamoo #SolarMoonbyul #HwasaWheein
2020. okt. 18. 23:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom miről van szó de részemről OT4 :)

Engem nem érdekel hogyan gondolkodnak vagy milyen kijenentésejet tesznek. Én a zenéjük miatt szeretem őket. Ennyi. Amúgy meg sztem marha nagy gáz, h ma már nem lehet más véleményed/nézeted mint az átlagosan elfogadott, mert különben egy szemétláda vagy. Hol itt a szabadság emberek?

2020. okt. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom miért lettem lepontozva, de ha más véleményed van akkor írd meg és vállald a véleményed. Lepontozgatni könnyű.
2020. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne, ha valami indoklást is adna. Hiszen akkor én is jól járnék, hiszen valószínüleg a kérdést is megválaszolta volna
2020. okt. 20. 15:42
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom őszintén akik ilyeneket csinálnak a tiktokon azok sosem hallgattak Mamamoo-t. Azt sem tudják eszik-e vagy isszák. Csak azért csinálják mert divat. Utálom az ilyen divat kpoppereket, akik semmi mást nem ismernek csak a Blackpinket meg a BTS-t. Nem tudják, hogy mennyi munkájuk van a Mamamoo-nak abban, hogy most itt vannak, de otthon a gép elől marha könnyű magyarázni h ot0. ot0 a jó édes... nem fejezem be a mondatot. Akik ilyesmit csinálnak az azt sem tudják mi az a kpop. És ha voltak olyan megnyilvánulásaik amik nem tetszettek? Akkor mi van? Nem muszáj velük foglalkozni, lapozz tovább. Ők nem politikusok, ők énekesek, miért kell azzal foglalkozni, hogy mit mondanak, mit csinálnak? Hallgatni kell őket. Kár, hogy manapság emberek nem tudnak elvonatkoztatni dolgoktól, nem tudnak különválasztani dolgokat. Pl lehet valaki zseniális színész, zenész, stb attól mert más nézetei vannak. Igen azért mert valakinek volt egy botlása tegyük tönkre a hosszú évek kemény munkájával felépített karrierjét. Hát gratulálok az felfogásukhoz ezeknek az embereknek.
2020. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is, bocsánatot kértek utána
2020. okt. 20. 17:40
 6/38 anonim ***** válasza:
16%

4-es nem érted a lényeget ők kpop idolok szóval nem csak a hangjukat megjelenésüket tánc tudásukat adják el hanem a személyiségüket is meg nagyrészt a véleményüket is... mármint annak hiányát...

a kpop erről szól nincs politika nincs szexualitás (legalábbis színpadon kívül) meg stb stb stb...

ezenkívül korea rendkívül rasszista ha hiszitek ha nem... a fehér embereket istenitik míg a feketéket meg dél ázsiaiakat lenézik...

persze ha fordítva történt volna az eset azaz egy amerikai vagy európai szólta volna meg ezeket a kpop idolokat akkor hiába kért volna bocsánatot a sok gyökér fan zaklatná őket meg a karrierjüket is komolyan le darálná... ma már senki sem emlékszik a mamamoo azon beszolására legalábbis a fanokat nem érdeklik... csak mondom azért ez egy elég komoly kettős mérce!

2020. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Korea nagyon rasszista, sajnos. Viszont ha pl Hwasa tényleg annyira rasszista lenne, akkor mindenáron fehérítetné a bőrét. Így elhiszem a bocsánat kérésüket, de lehet túl naív vagyok. Nem tudom
2020. okt. 21. 21:48
 8/38 anonim ***** válasza:
66%
Hagyjuk már ezt a rasszista dolgokat. Ez csak itt ekkora divat. És gáz, hogy ebből divatot csináltak. Ha korea rasszista akkor lapozz tovább. Nem isnered a kultúrájukat, történelmüket. Anélkül ne alkoss véleményt. Ha valami nem tetszik akkor hagyd ott. Én nem vagyok rasszista de engem nem érdekel, h milyen véleménye van, nem lesz a barátnőm maximum. Inkább hallgatom. Vonatkoztassatok el 2 külön dolgot. Plusz innen könnyü magyarázni, h adja fel a karrierjét.
2020. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%
Szúrja a szemét mindenkinek, hogy sikeresek, ennyi. Bármelyik bandát követed, biztos, hogy követtek el ca-t, csináltak valami olyat, ami problémás vagy megkérdőjelezhető. Sok dolog miatt utálják mostanában őket, de a legtöbb egyszerűen letudható azzal, hogy semminek nem néznek utána, csak dobálóznak a ca kifejezéssel, mint például az indiai vs koreai tradicionális öltözet. Persze nem mondom, hogy sosem csináltak semmi problematikusat, de a nagyjáért bocsánatot kértek vagy kiderült, hogy félreértés/ hamis hír. Te döntöd el, hogy hogyan vélekedsz róluk, kinek hiszel, mi fér bele, de szerintem semmivel sem rosszabbak, mint a többi banda.:D
2020. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%

sajnos ha már vmi más vagy egyedi vagy saját véleménye van vkinek azt le kell ugatni. Ezt régen egyéniségnek mondták, ma már egy utolsó szemétládának.

De állj be te is az agymosottak sorába.

2020. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!