Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit keresnek az influencerek?

Mennyit keresnek az influencerek?

Figyelt kérdés

Azért vagyok rá kíváncsi, mert mindegyiküknek egy csomó Gucci cucca van (például Lilg is a karrierje elején már Gucci cuccokban járt) én nem vagyok nagy Gucci mániás, de van 1-2 dolog, ami nagyon megtetszet és arra gondoltam, hogy talán érdemes megvenni egy darabot (táskára gondoltam) végül is egyszer élünk. Aztán megnéztem az oldalon és valami b*szott drága egy ilyen, konkrétan az a darab, amit én néztem csak 2 havi fizum lenne :D (lehet azért beruházok rá, nem tudom még), de akkor elgondolkodtam, hogy igaz, hogy tudtam, hogy drága, de egy csomóan abban járnak tehát azt hittem ilyen 80 ezer körül mozog, de sokkal több.

Akkor komolyan ilyen sokat keresnek az influencerek vagy mi?



2020. okt. 19. 16:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Egy nagyobb szerződés milliós nagyságrendű, a kisebbek is több százezrek. Egy darab sima insta poszt vagy sztori is tízezrekbe kerül. Még az is lehet, hogy szponzor termékekről van szó, hiszen ha már azt mutogatja a használatért cserébe, szintén reklám.
2020. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És ezek mitől függnek? Követőktől? Mármint a számuktól? Nekem van egy régi ismerősöm, aki szintén az, bár nincs 100ezres követőtábora csak 30e és a mekiben dolgozik. Ezért is lepődtem meg. Bár, aki youtuberkedik is annak nyilván más, de aki szimpla influencer?
2020. okt. 19. 16:19
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy insta posztért, akár fizetnek százezres nagyságrendű összegeket is.
2020. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]

Ismerek olyan nagy influencert akinek innen és hasonló helyekről vannak a “designer” cuccai. Nem minden arany ami fénylik.

2020. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De meglehet különböztetni. Látszik az anyagon és a varráson. Mondjuk képen nem látszik, az is igaz.
2020. okt. 19. 17:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Képen meg nem mondod, ezt mondta az is akinek ilyen van, élőben meg senki nem fog rákérdezni.
2020. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Lil g egy proli, nem értem hogy is hiheted, hogy bármi eredeti nála. Full hamisítvány Gucci, ordít róla. Van akinek eredeti van instan, de ne a lil g féléknél keresd!
2020. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7 Eleinte lehet így volt, de már egy csomó mindent hirdet meg a haknikból azért csak összejött neki annyi, amennyiből már megtudja venni ezeket.
2020. okt. 20. 18:30
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Viszkok Fruzsi 40 millios lakast vett a belvarosban 24 évesen. Szerintem elég jól keresnek az influenszerek 😀
2020. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9 Pollának is van nem? Meg a Farkas Timi is folyton költözik.

De hitelre veszik?

2020. okt. 20. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!