Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Kajdi Csaba (Cyla)...

Mi történt Kajdi Csaba (Cyla) instagram fiókjával?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa az elmúlt időszak instagramos aktivitása. Semmi story (vagyis ami van az szerintem valahonnan előbányászott, nem aktuális, friss), olyan benyomása van, mintha lenyúlták volna az account-ját (illetve a kitett poszt alatt is sok ilyen komment volt). Tényleg ellopták a fiókját? Esetleg ő adta oda valakinek (opció, de azért en magam is hülye felvetesnek tartom)? Vagy csak megnézte a Social Dilemma filmet es így hatott rá? :D Nem értem a szitut es ez zavar😅.

2020. nov. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Összevesztek a homárok.
2020. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyan, mintha lenyúlták volna az accountját, mert lenyúlták neki.

Az új fiókjának majdnem ugyanaz a neve, csak alsó zarójel helyett pont van. A régi fiókról már rég nem ő posztol, hanem az illető, aki ellopta, ami azért elég para...

2020. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az egyik cikk.

2020. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huh, utolsó két embi, köszi. igy már értem :(
2020. nov. 1. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!