Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Britney Spearssel?

Mi történt Britney Spearssel?

Figyelt kérdés
Elég ránézni az instagramjára és látszik hogy valami nagyon nem oké. Mintha egy emberi roncs lenne. Így tönkretette a hírnév? Rossz látni így bárkit is, még ha nem is ismerem.

2020. nov. 5. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Kissé függő lett
2020. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
2008 óta gyámság alatt van, akkor volt az idegösszeomlása. Azóta hol jobban, hol rosszabbul van, mentálisan biztos nincs topon. Rákeresve az életrajzára látható, hogy 11 éves kora óta a show-bizniszben van, és most 38.
2020. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Én is egy emberi roncs vagyok, csak annyi a különbség köztünk, hogy nekem nincsen pénzem, ő meg úszkál benne. Elhiszem hogy baromi gazdagon is lehet az ember depressziós, de ha tudsz magadnak venni 10 db luxusvillát És nem egy nyomorult kis albérletben kell éldegélned minden nap, nem kell azon gondolkodnod, hogy vajon mi lesz öt év múlva, Nem kell felkelned reggel hatkor és robotolnod valami undorító munkahelyen, amit gyűlölsz,annak talán egy kicsit segítenie kellene... A pénz megoldja a dolgok 90 százalékát.
2020. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamitol be van kattanva..elveszett



Biztos lehetne segíteni rajta, de kinek az erdeke?

2020. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
#3 kivéve, ha nem tehetsz azt, amit szeretnél, még egy nyamvadt papírt sem írhatsz alá az apád beleegyezése nélkül. Igen, az apja a gyámja, semmit nem tehet a beleegyezése nélkül, de nem is tudna, mert szellemi toprongy lett szegény. Kár érte, olyan egy bájos, aranyos nő :(. Remélem, egyszer valahogy helyrejön.
2020. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Valóban nem lehet épp a helyzet magaslatán mentálisan, ez látszik is rajta, de nagyon túlzás az, hogy az apja gyámja… Elég hihetetlen számomra, hogy jogilag ez ellen nem lehet tenni semmit... Plane az ő pénzével, olyan ügyvédet fogad fel, amilyet akar. Azt fizet le, akit akar. Nem sorolom, hogy hány diagnosztizált mentális betegségem van, rendszeresen bántom magam, szóval ennyi erővel nekem is lehetne gyámom. Én nagyon nagyon szívesen cserélnek vele, annyi pénzzel már talán kicsit ki tudnám magam rángatni a depresszióból.
2020. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

6, pedig így van. Az apja a gyámja, így Britney pénzével is õ rendelkezik.

Talán tavaly vagy idén kérelmezte, hogy oldják fel a gyámságot, vagy legalább választhasson mást gyámjául (azt hiszem, a menedzserét választotta volna) de a bíróság elutasította a kérelmét.

Elég szomorú történet.

2020. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Hol van?
2020. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Lecsúszott
2020. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó lenne nekem
2020. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!