Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Amber Heard lett az új Brie...

Amber Heard lett az új Brie Larson?

Figyelt kérdés
Úgy látom most őt pécézte ki magának az internet 0-24 gyűlölködő közössége, bárhol felmerül a neve, 10-ől 9-en leköpik, kvázzák, r13ancozzák, néhol még a halálát is kívánták. Egy az egybe mint tavaly Brie Larsont. Ez most valami új divat Hollywoodban, egy év, egy színésznő nevének tönkretétele? A következő ki lesz 2021-ben?

2020. nov. 8. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Brie-t miért bántották? Erről lemaradtam.

Amber-en nem csodálkozom. Ha kihasználsz egy olyan színészt aki egy élő legenda és sokan imádják, hozzámész a pénz és a hírnév miatt, majd elterjeszted hogy ver, de érdekes módon a sírós szelfi után aznap este már vígadva fotóznak le a paparazzik hogy a barátnőiddel bulizol, évekig sározod a férjed, majd mikor eléggé elhíresültél az ő farvizén, otthagyod és még egy csomó pénzt is lehúzol róla, nos ezek után érthető hogy majdnem mindenki megutál.

2020. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Amber Heard nem kipécézve lett, hanem egy bűnöző, bántalmazó személy. A partnerei ellen erőszakot alkalmaz, a rendőrségnek pedig hazudik.

Ha Amber Heardet véded, akkor a bántalmazó kapcsolatok mellett állsz ki és az igazságtalanság mellett. Szóval szerinted teljesen rendben van, ha egy nő bántalmaz valakit családon belül? El kell tusolni?

Az embereknek ebből a kétszínűségből van elege. Heard hazudott Deppel kapcsolatban és mindenki kipécézte Deppet, majd amikor kiderült az igazság, akkor hirtelen az igazság nagy bajnokai felszívódtak, hogy "jaj, hát nem lehet tudni azért mégse, hogy mi zajlott köztük, ne ítélkezzünk". Kivéve amikor elhittétek Heard hazugságait, akkor azonnal ítélkeztetek és támadtatok.

Elég volt a Headhez hasonló emberekből, meg az őket védőkből. Rohadtul toxikusak vagytok és igenis fel kell szólalni ez ellen. Remélhetőleg nem csak kipécézve lett, hanem a bojkott is megvalósul, aminek a lényege, hogy senki sem fizet olyan termékért, aminek köze van Heardhez. Se mozifilm, se sorozat, se drogéria. Majd megbukik néhány film a kasszáknál és talán észbe kapnak. Habár úgy is az lesz, hogy "úúú, ezek a toxikus fanok nem ülnek be nézni a pszichopata erőszaktevő új filmjét, csakazértis girlpowerforever!!!"

2020. nov. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem pécizték ki.

Amber bántalmazta Johnny Deppet, amit be is vallott, hangfelvétel is van róla, de úgy állítja be, mintha őt bántotta volna Depp, ezért Deppet folyamatosan meghurcolják és kirúgják filmekből, sorozatokból, holott Amber a bántalmazó, toxikus, hazug ember.

2020. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Látom sok itt a depp rajongó. A helyzet az, hogy egy alkoholista drogos, akiből simán kinézem, hogy verte heardöt. Ahogy a bíróság is megállapította. Legenda ide vagy oda. Szerintem még pitiáner is. Ettől függetlenül szerintem a felesége sem egy matyóhímzés. Két összeillő ember. Viszont Brie Larsonról én is lemaradtam, vele mi történt?
2020. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Brie Larsont csak a feminista, PC hülyeségei miatt nem szerették, ezzel szemben Amber Heard azzal vádolta meg Johnny Deppet, hogy megverte (és emiatt Deppet meghurcolták), de jelenleg úgy néz ki, hogy hazudott.
2020. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

"akiből simán kinézem, hogy verte heardöt"


Ahogy Heard is egy drogos hülye. Ugyanakkor nem néztem ki belőle, hogy beleszarik mások ágyába. Szóval szerintem nem releváns az, hogy kiből mit (nem) nézünk ki, csak a valóság számít. A valóság pedig az, hogy Heard egy undorító féreg.

2020. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Ha új Brie Larsont keresel, akkor ajánlom figyelmedbe Gina Caranot, akit jelenleg is folyamatosan támad a liberális csürhe.
2020. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Gina Carano-ról eddig annyit tudtam, hogy Henry Cavill pár hónap után azért dobta, mert eladta a bulvárlapoknak a privát képeiket, mert Cavill révén akart híres lenni.
2020. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Most pedig a liberális csürhe híressé tette.

Mondjuk én sem tudtam ki az a Brie Larson a botrányokig, szóval mindegy.

2020. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezekkel a dolgokkal, hogy egy nagyon hangos kisebbség határozza meg sok ember számára, hogy milyen képet alkot egy-egy közszereplőről, ami adott esetben teljesen eltér a kérdéses személy valódi személyiségétől.

Brie Larson tett egy (hülye) megjegyzést, ami a középkorú férfi filmkritikusokat bírálta. Ezt kiemelték a kontextusból és rászabadult az internet. Minden ebből indult ki és mivel ez az interjú a Captain Marvel bemutatója előtt történt, rászabadultak a filmre is. Nem érdemelte meg, szerintem, mert csak a megfogalmazás volt béna, amit mondani akart, az közel sem sértő. De hát az interneten ez nem számít.

Amber Heard viszont teljesen más légkörben mozog. Nem véletlenül lett bírósági tárgyalás a helyzetéből. És, függetlenül attől, hogyan döntöttek az ügyében, egyáltalán nem tűnik ártatlannak.

2020. nov. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!