Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha te Big Sean helyében...

Ha te Big Sean helyében lennél, letörölnéd az exed emléke miatt a róla szóló dalt?

Figyelt kérdés

Az I dont fuck with you című zenére gondolok.

Ennek a szövege nagyon csúnyán beszél a volt barátnőjéről, akkor el is ismerte, hogy az a nő inspirálta, főleg a refrént (amiben nagyon csúnya jelzőkkel illeti). A szám amúgy nagyon nagy nézettséget produkált.


Sajnos a nő, akiről írta a dalt meghalt 33 évesen pár hónapja. A nő korábban írt egy könyvet, amiben azt írta, hogy ő kérte Big Sean-t hogy ne írjon róla dalt.


Twitteren követelik Big Sean-tól, hogy törölje le. Te letörölnéd? Ha nem, miért nem? Ha igen, miért? A rajongóid miatt vagy mert úgy éreznéd? Írnál egyáltalán ilyen dalt az exedről?


(Akik a nőt hibáztatják, azt írják, hogy megérdemelte, mert a szakítás után, gyorsan összeházasodott egy volt barátjával-akitől aztán gyereke is lett, korábban évekig jártak. De Big Sean a szakítás előtte csalta Ariana Grande-val, szóval szerintem itt nem ez a lényeg, hanem maga a dal megírása.)



2020. nov. 16. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:
31%

Nem törölném le, sehol nincs odaírva, hogy ez kiről szól, írhatta volna bárkiről, a másik hogy ne legyünk álszentek, szerintem szakítás után sok embernek a fejében fordulnak meg kb ugyanezek a sorok csak én nem vagyok előadóművész, hogy fel is vegyem audiora amit gondolok. Az, hogy van sejtés kiről van szó az egy dolog, de ha letörli, akkor ezt kvázi el is ismeri, ez pedig nyilván nem sokkal rosszabb reklám mint maga a sejtés egyesek részéről, hogy Naya Riveráról van szó, viszont ameddig fent van a videó jön belőle a pénz is, illetve a diszkográfiáról sem tűnik el YT videó ide vagy oda.

Naya Rivera pedig nyugodjon békében, felesleges ilyenekkel háborgatni az emlékét.

2020. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!