Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Etikus valakit igy lehuzni...

Etikus valakit igy lehuzni egy orszag elott?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 17. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Kiráz a hideg ettől a bzitól.
2020. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az egész csatorna szégyen.
2020. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az elejen szimpatikus volt, de iszonyu gaz lett ez az alak
2020. nov. 17. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Össze fúja a szemetet a szél .
2020. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki néz ilyen szemét műsorokat de úgy őszintén? Ennyire nem értékelitek azt a kevés időt amit az élet ad, hogy ilyenre pazaroljátok?
2020. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy reszt sem lattam, de a Facebook feldobta ezt a cikket. Ha valaki, en ertekelem az eletet :)
2020. nov. 18. 00:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Etikus egyáltalán ilyen szemét műsorokat sugározni?
2020. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez is egy nagyon jo kerdes :)))
2020. nov. 18. 12:55
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Annyit óvatosan megemlítenék, hogy hazudik, aki azt állítja magáról, hogy életében nem tett, vagy mondott olyat, ami etikátlan. Nekem is csúszott már ki a számon olyan dolog, aminek nem kellett volna, Kajdi Csaba meg kifejezetten olyan ember, aki szeret piszkalódni, és a humorának is elég nagy részét képezi ez. Tipikusan az, akinek a megnyilvánulási stílusát vagy imádod, vagy utálod, úgy nézem eleg kevés a köztes példa. Ettől még ő nem rossz ember. Számomra kifejezetten szórakoztató jelenség, bírom a humorát, emellett nyilván azt mondom, hogy baromira nem volt etikus, amit tett, dehát istenem...🤷‍♀️
2020. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan senki sem szent - viszont Kajdi, akinek mindene a kultura es az intelligencia, miert alaz meg valakit fomusoridoben? Mondhatta volna ugy, hogy az egyik modell akivel dolgoztam..... vagy legalabbis diszkretebben. De igy, hogy kiorditja a studioba, hogy jajaziszakeszti es a musorvezetotol kezdve a zsurin at mindenki eroltetten vihog.. :) szerintem az osszes “celeb” tudna extrem sztorit meselni az epp teriteken levo kollegarol, de azert nem surun teszik meg. Mondom ezt ugy, hogy szazszor szimpatikusabb Cyla, mint Eszti.
2020. nov. 18. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!