Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az az énekes, akinek a...

Ki az az énekes, akinek a hangját irritálónak találjátok, vagy csak a számait nem szeretitek, de mint ember, szimpatikus?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem a sztárokat ezért nem tudom mennyire szimpatizálok vele emberként
2020. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szikora Robi.
2020. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Tones And I hangját kifejezetten irritálónak találom, a Dance Monkey-tól meg elmegy az életkedvem ahhoz képest, hogy mai sláger és pörgős szám. (mellesleg nem tartom igazi énekesnőnek, hiszen sokak szerint élőben hamisan énekel)

Ui.: bocsi, ha túl keményen fogalmaztam, ennek ellenére lehet, hogy kedves ember.

2020. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Robival én is így vagyok. Nagy forma pasinak tűnik, de a zenéjét nem kedvelem, csak egyet, de azt sem annyira, és a hangja sem egy nagy szám.


Toninak összvissz 3 zenéjét ismerem, a Dance Monkey számomra semleges, a másik 2 jó. Lehet nincs hangja, de van benne valami különleges. Emberileg nem igazán ismerem, de szimpatikus, aranyos lánynak tűnik, semmi rosszat nem hallottam felőle.

2020. nov. 19. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm, személyiség ügyben nem tudok nyilatkozni, de szvsz nem is releváns. A szórakoztató ipar ha nem szórakoztat, akkor miről beszélünk? 😆



Billie Eilish - nem nyitja ki a száját amikor énekel, és emiatt engem egy picsogó elkényeztetett hatévesre emlékeztet, aki nem kapott pónit.🤔



Die Antwoordből Yolandi - nagyon teszi az agyát, tetteti ezt a kislányos cuki hangot, de nekem negyerebe.

Nem énekes, de Lilypchu is ugyanez okból irritál. Ha ő is benne van a többiek streamjében, inkább keresek valami mást. 😣

2020. nov. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Billie Eilish engem is irritál.

Yolandival nincs bajom, a másik csajt nem ismerem.


Szóval én ByeAlexszel meg Puskással vagyok így, nagy formának tűnnek, de a hangjuk meg a dalaik nem tetszenek.

Meg vagyok így egy külföldi férfi énekessel is, akinek most nem jut eszembe a neve...

2020. nov. 25. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!