Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az aki találkozott már...

Ki az aki találkozott már sztárokkal pl. Budapesten?

Figyelt kérdés

Vagy van autogram,közös szelfi?


És egy találkozóra/koncertre mentél,vagy csak beléfutottál az utcán?



2020. nov. 18. 14:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Daniel Ricciardo többszörös futamgyőztes Forma-1-es versenyző annak számít? Ha igen vele van közös fotóm, nagyon jó arc. :)
2020. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Úristen de jó nektek😂


😕😢

2020. nov. 18. 17:05
 13/24 anonim válasza:
100%

Évekkel ezelőtt Tahi Tóth László szembejött velem a Westendben.

Szőke Zoltán (Berényi Miklós a Barátok köztből) szintén mellettem sétált el a Keleti Pályaudvaron.

Az Eurocenterben a bejáratnál én kimentem, Bodrogi Gyula pedig besétált mellettem.

Pásztor Annát kb. 3-4 hete láttam az Elevenparkban a gyerekével.

A múlt héten épp jöttünk autóval a budakalászi Metróból, a mellettünk lévő sávban megpillantottam Schorbert Norbertet, egy darabig egymás mellett is mentünk, mert dugó volt. Elég jó kocsija van, elfogadnám én is XD

Szabó Mátéval (a szinkronszínész) egyszer egymás mellett voltunk az Ázsia Centerben, tavaly pedig az eurocenteres Intersparban volt pont előttünk a pénztárnál.

Illetve volt még szerencsém az ablakból nézni Orbán Viktort, mert előttünk avattak fel egy emlékművet XD


Még biztos voltak apróbb dolgok, főként ezekre emlékszem.

2020. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

Előző vagyok, még egyre emlékszem:

Győrfi Pálnál tettem le az elsősegély vizsgámat :D Nagyon jófej volt, simán átmentem, persze tanultam is rá rendesen :)

2020. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát Orban Viktort személyesen nem lattam,viszont a Parlamentben voltam már
2020. nov. 18. 19:01
 16/24 anonim ***** válasza:

Egy kis színházban játszottam sokáig, jártunk táborokba ahol színészek voltak a ,,tanárok" mint pl:Pokornyi Lia,Kálloy Peti,Csányi Sanyi,Rudolf Peti,Gáspár András...

Ezáltal is sok ismert embert megismerhettem.

Kökény Attila,Puskás Peti,Vastag Tomi,Bereczki Zoli,Damu Roland és még sokan mások. De igazából mindközül Kálloy Molnár Peti az akivel jó barátok lettünk.

2020. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Budapesten ez elég könnyű. Akiket utcán élőben láttam.

Szirmai Gergőt évekkel ezelőtt a Jászai Mari tér közelében.

Szabó Győzőt egy motorral a Mammut bevásárlóközpont mellett.

Vastag Csabát egy cukrászdában a közelünkben.

Köllő Babettet 1-2 éve egy plázában.

Opitz Barbit az Árkád Rossmann üzletében

Dezső Bencét a Pólus centerben (bár ő közel sem sztár, tudom)

Vecsei H. Miklóst utcán a víg színház közelében


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Még 1-2 volt talán.

2020. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
VV Krisztiánnal együtt várakoztunk egy állásinterjú előtt. 😀 Nem beszéltünk, meg semmi, de felismertem.
2020. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
18-as. Szerintem VV K sztár? :D
2020. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Akikkel találkoztam, nem spontán volt, hanem rajongói találkozókon, ha ez számít.


Adrian Paullal (Hegylakó TV sorozat) találkoztam - nagyon kedves pasi -, és néhány szót "beszélgettünk". Ő magyarul kérdezett, és angolul válaszoltam, és ez tetszett neki. Persze pár mondatot magyarul is beszéltünk. De ilyen nagyon egyszerűeket. :)

Akkoriban magyar barátnője volt, itt éltek, és érdekelték a magyar szavak.

Tőle van autogrammom. Bár eredetileg nem akartam, viszont elérte nálam, hogy akarjam az aláírását. :)


[link]


Patrick Stewart (Cpt. Jean-Luc Picard - Star Trek), akivel még találkoztam itt, mert nálunk forgatott. Tőle esélytelen volt fotót kérni, fotózást pláne nem. Tiszteletben tartottam.


[link]


Ethan Phillips (Neelix - Star Trek:Voyager)


[link]


Vaughn Armstrong (Star Trek - több karakter)


[link]


Ethan és Vaughn mindketten nagyon szeretetre méltó, emberközeli, kedves színészek. hosszasan meséltek a forgatásokról, különösen Vaughn. Mindkettejüktől van fotós autogramm.


John DeLancie (Star Trek - Q)

Ő is mesélt, de sokkal visszafogottabb egyébként, mint a képernyőn.

Autogrammot szereztem tőle, de nem fogott meg a személyisége.


[link]

2020. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!