Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép Kim Jisoo?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, kiről van szó, az nézzen utána. Nagyon szép arca van, illetve kecses alakja. A koreai szépségideálnak teljes mértékben megfelel. Énekesnőként és modellként már bizonyított, hamarosan egy sorozatban is szerepelni fog. Szerintem az egyik legszebb idol.

2020. nov. 18. 21:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
91%
Igen szerintem is, ráadásul a bája is megszépíti :) Viszont ha már legszebb idolnál tartunk akkor nálam IU a nyerő
2020. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Persze nagyon szép, ahogy minden idol, hiszen ronda embereket nem debütálnak max. ha plasztikázzák őket. Mellesleg szerintem Jisoo az az egyik idol aki nem esett át semmilyen műtéten, ha megnézed a régi képeit akkor is ilyen volt az arca, de persze a pubertáskornak köszönhetően változott valamennyit. A Blackpink tagjai közül szerintem is a legszebb és neki van a legegézségesebbnek tűnő teste a tagok közül Jennievel együtt.
2020. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
0%

"A koreai szépségideálnak teljes mértékben megfelel."

Tehát magyarul ugyanaz a futószalagon gyártott, kihipózott, atom meleg kinézetű langyos fiúka. Kösz de nem.

2020. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
#3 Jisoo lány, de sebaj😃
2020. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
#3 "Énekesnőként", meg egy fiúnak hogy lenne kecses alakja?
2020. nov. 19. 08:52
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezért ne gyakorizz bebaszva😆
2020. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
96%
😂😂😂😂 kiegek rajtad 3. A kerdesre valaszolva, Jisoo tenyleg gyonyoru, es a hangja is egyedi^^ De a blackpinkbol, meg Rose-t tartom nagyon szepnek.
2020. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
A 3as nagyon szépen ábrázolja a trollokat. A megfogalmazásból süt róla, hogy semmit sem tud a kérdésben szereplő műfajról. Látja hogy kpop, egyből elsüti a trollok kedvenc alany-állítmány szerkezetét, a langyos fiút. Annyi plusz pont, hogy ezt nem trágárkodva teszi. Bár a nagy hiányosságok mellett eltörpül ez az egy pont. Na, hallod tesó, nagyon beégetted magad. :D
2020. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
#7 Chaeyoungot én is szépnek tartom, meg még Minatozaki Sanát a Twiceból.
2020. nov. 19. 15:44
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Igen^^ Sana is nagyon szep, de jajj es Nayeon💕 Ot egyszeruen nem lehet, nem szeretni😊 A kisugarzasaval Hoseokhoz tudnam hasonlitani^^, a ket Sunshine😁
2020. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!