Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép Kim Jisoo?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, kiről van szó, az nézzen utána. Nagyon szép arca van, illetve kecses alakja. A koreai szépségideálnak teljes mértékben megfelel. Énekesnőként és modellként már bizonyított, hamarosan egy sorozatban is szerepelni fog. Szerintem az egyik legszebb idol.

2020. nov. 18. 21:21
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Nayeonie is egy cutie pie.
2020. nov. 19. 21:03
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Az arca elképesztőm bájos, de lehetne egy picit gömbölyűbb.... Ha a csodálatos megigéző arcocskája egy szexi, buja nő testével lenne kombinálva, na akkor lenne csak igazán atomszexi.


Persze így is szép, meg lehet, hogy nem tehet arról, hogy ennyire vékony, de nekem úgy a 10/10-es nő lenne.



Egy srác, aki nem kpopos vagy ilyesmi, csak most keresett rá erre a nőre a neten 🤣🤣

2020. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
24%
Hat baromira túl van hypeolva, mint az az egesz group... énekelni meg majd en tudok. Abból a felhozatalbol őt emelnem ki, de amúgy csak átlagosan helyes. A teste meg borzalom. Nulla mell, a feneke meg bem lapos, hanem mar behorpad 😂 Vannak nála 100000x szebb Ázsiai lányok. rose viszont baromi ronda. Az utcán észre sem venned... lisanak meg volt vagy 10 műtétje, kihyopoztak a bőrét, de smink nélkül meg most is úgy néz ki, mint egy kisfiú 😂 sui he. Tessék na ő valóban kiemelkedő Ázsiai, az idolocskak a közelébe nem érnek.
2020. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
13. Tudod az, hogy valakinek jól kinéző/egészséges teste legyen nem kell ahozz óriási nagy mell és fenék.
2020. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
19%

Jaj de belegázoltam most a kis kpop fanok lelkébe😂 tudtam, hogy kényszeresen le leszek pontozva:D

Senki nem írta, hogy óriás mell es fenék kell hozza... értelmezd amit írtam. De kell hozza kerek mell es kerek fenék, métettol függetlenül, ettől is lesz jo egy női tesz. Plusz az arányoktol, szélesebb csípő, keskeny derék, szép hosszú lábak. Ennek a jisoonak ebből semmi nincs. Egyben van mindene, mell, derék, csípő, fenék... egy síkban van. 😂

2020. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

#12 Az ázsiai lányoknak más a testalkatuk, mint egy európai vagy amerikai lánynak. Megértem mire gondolsz, szerintem ehhez Park Jihyo, Minatozaki Sana, és Ahn Hyejin (Hwasa) áll a legközelebb.


#13 Szerinted ki a legszebb?

2020. nov. 20. 17:59
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Olyan normális válaszok voltak ezek a kérdés alatt, persze azt a trollt az elejéről leszámítva .. :)
2020. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
31%

16, valóban laposak az ázsiai lányok, de ez nem változat a tényen, hogy ez nem néz ki jól. Es nem kim k fan vagyok, amit az a család csinál beteges, hányni tudnék tőlük. Mielőtt meg valaki felhozna őket. Jisoo konkrétan a leglaposabb az összes közül. Annyira az, hogy nála laposabbat meg soha nem láttam, ezért maradt meg ennyire.

Leírtam a nevet. Sui He. Kínai modell. Össze sem lehet hasonlítani az idolokkal. Idolok közül nekem naeun a legjobb az apinkbol. De nagyon régóta nem foglalkozom mar a kpoppal, mar kinottem belőle :D

2020. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
18. Légyszi ne bodyshamengelj másokat ilyen alpári módon. Most Jisoo ezt nem fogja látni, de képzeld el, hogy valaki akinek hasonló testalkata van, mint neki az, hogy fogja magát érezni?
2020. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
21%

Alpári?? Szivem körbenézhetsz ezen a fórumon is, majd megtudod, hogy mi az alpári. Az a fránya “testszégyenítés” :D milyen menő ma ezt a szót mondogatni, közben egy eve meg azt sem tudtátok, hogy létezik a fogalom. Hahaha

Nekem a munkámhoz az is hozzátartozik, hogy embereket elemzek, külsőleg, belsőleg, lehettem volna sokkal szakmaibb is, de úgysem értenétek.

Akinek meg lapos a se.gge, a melle, plusz egyben van mindene, az úgyis tudja magáról, nem kell hozza az en “bodyshamingelesem” okoska.

2020. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!