Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csivettka mire fel tart...

Csivettka mire fel tart sminktanácsadást?

Figyelt kérdés
Van egy képe, amin mit ne mondjak, ocsmány a szemsminkje. Van bármi képzettsége? Mármint valami képzés amit elvégzett, vagy bármi? Vagy dolgozott sminkesként? Vagy csak össze vásárol minden féle drága palettát, és amúgy csak kitalálta, hogy ő nagy sminkes asszony, vagy mi? És ha nincs róla papírja, legális ez egyáltalán, hogy olyan szolgáltatás TANÍTÁSÁÉRT kér pénzt, amihez ő sem ért?

2020. nov. 27. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól tudom, akkor egy sminkképzést megcsinált.

Viszont jogilag nem tudom mennyire legális az angoltanítása...

Tanárként nem hiszem hogy dolgozhat, én pl tanító vagyok és nem taníthatnék felsőfokú diploma nélkül :)

2020. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igen, azon is gondolkoztam, meg a párkapcsolati tanácsadásán is. Nem igényelne pszichológiai háttértudást?

De a sminkelést sem értem egyébként még így sem, mert én tuti nem pont hozzá mennék szakmai tanácsadásra, akinek a kurzusán kívűl nincsen semmilyen tapasztalata. De én aztán nem sajnálom tőle a pénzt, maximum inkább azt, hogy elveszi a nem-dilettáns szakmabeliektől a bevételt, és inkább elmennék hozzá és fizetnek neki egy szakmaiatlan, nem túl színvonalas valamiért.

2020. nov. 27. 12:22
 3/23 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy tudom, hogy nyelvet még papír nélkül is lehet tanítani sajnos legálisan magánban ha le van adózva, de kössetek belém ha nem így van, mert lehet tévedek.
2020. nov. 27. 12:27
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is szégyen, hogy ilyen wannabe, hobbiból sminkelgetős fruskák osztják az észt.

Persze, nem mondom azt, hogy autodidakta módon nem lehet megtanulni sminkelni, és nem egy 700 ezres tanfolyam tesz valakit profivá, de szó szerint hányingerem van attól, amikor azok az emberek tartják magukat nagyra, akik fülfájdítóan nagy baromságokról vartyognak, inkább közönséges mint szép az a munka, amire annyira verik, és még azt hiszik, hogy őrült szexisek lesznek tőle.

Szalay Csenge pl. tényleg ért hozzá. Ő sminkes iskolát végzett, fiatal kora ellenére igen széleskörű tudása van, pár legapróbb tippje is extra hasznos, amire senki nem gondolna, - továbbá elég alázatos, hogy a tudását ennyire átfogóan megosztja másokkal is.

Én pl. őt sokkal szívesebben nézem, mint Csivettkát, meg az ilyen diszkógömb fejű Markó Rebekákat.

2020. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Angolt is tanít olyan kiejtéssel, hogy azt hittem rosszul hallok. Ezen már nem is csodálkozom.
2020. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

Bárcsak az lenne a legnagyobb baj azzal a nővel.

Az egyik legkarosabb infulencer szerintem.

2020. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Mikor azt hinne az ember már nincs lejjebb akkor megjelenik a fehérneműs haul video :D és milyen viccesnek tartja, hogy valakik arra élveznek
2020. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Fogalmam sincs, hogy kiről beszélsz de a sminktippek azoknak valók, akiknek nicns semmilyen érdemi képzettségük, csak szépek és híresek akarnak lenni.
2020. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Megnéztem a képeit, és annyira egyet értek egyik kérdésben olvasottakkal... Nála a "néha a kevesebb több" című mondás még hírről sem hallatszott. Közönségesebb, mint gondoltam.
2020. nov. 28. 02:39
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Kereslet határozza meg a kínálatot.


Ha nem lenne igény ilyesmire, akkor nem lenne ennyi féle ingyenélő influenceszer az interneten. Elképesztő, hogy sok tizenévesnek ők a minta, rájuk próbálnak hasonlítani, és ha nem megy akkor lelkibetegek lesznek. Pedig az általuk bemutatott világ igencsak távol áll a valóságtól.

2020. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!