Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Győzike és Bea asszony milyen...

Győzike és Bea asszony milyen fajta cigány?

Figyelt kérdés
A kérdése NEM rasszizmus,csak érdekel.Egyébként nekem Bea asszony fehérebbnek tűnik,mint Győzike.Akkor ők különböző fajta cigányok?

2020. dec. 3. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
A rosszabbik fajta.
2020. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem Bea roma,Győzike oláh
2020. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Bea beás? De a Győzike oláh cigány.
2020. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
85%
Mindketten oláh cigányok. Beszélnek cigányul, és szín cigány a családfájuk. Ha nem így lenne, ha lenne magyar akár az apjuk, vagy anyjuk, vagy nagyszülők, akkor nem lennének oláh cigányok.
2020. dec. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
78%

Nem minden cigány barna, ez hülyeség! Köztünk is vannak fehérek! Pl. én barna vagyok, az őcsém fehér sokan csodálkoznak, ha elmondja hogy ő cigány (ha valaki nem ismer minket) ..

Pedig mi is oláhcigányok vagyunk, nincs magyar a családunkban.. Előző voltam...

2020. dec. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Én mikor anno néztem a győzike show-t (shame on me:D), csodálkoztam, hogy a kis Virág mennyire hófehérke volt, meg igazából a nagyobb lány, az Evelin sem tűnt kifejezetten cigányosnak. De mostanra már elég egyértelműen látszik rajtuk is, plusz a Beán is, ahogy idősödik. Fiatalabbként valahogy ő sem volt kifejezetten cigányos nekem. Amúgy nagyon sokan vannak így, hogy nem lehet megmondani róluk, pedig 100%-ban azok. Ezt én sem értem teljesen :D

Érdekes dolog ez a genetika...

2020. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Amikor vajdának akarták Győzit, akkor Bea asszony fellázadt. Mit is mondott? Hogy mi másféle cigányok vagyunk. Bea nem is tud cigányul, Győzi is csak keveset. Nem hiszem, hogy oláh cigányok, inkább beás vagy magyarul beszélők.
2020. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 szerintem azt, hogy másfajta cigányok, inkább arra értette, hogy nem ugyanaz a habitusuk, nem feltétlen a származásra. Egyébként “elmagyarosodott” oláh cigányok mind ketten, a Bea tuti. De ha vannak is magyar felmenőik sem rumungrok, mint ahogy azt sokan mondják a keverékekre, hanem azok, ami az őseik vérében is van.

Meg léteznek a cigány csoportok között is kevert csoportok úgyhogy passz. Sokan csak úgy cigánynak mondják magukat és nem is tartják meg a legtöbben a hagyományokat.

2020. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Pont ezaz, hogy már nem mindenki tartja a hagyományokat, és Bea erre értette, hogy "mi másfajta cigányok vagyunk".

Beszélnek cigányul mindketten, én hallottam őket nem is egyszer cigányul beszélni egymással az adás alatt. De mondom ez nem attól függ, hogy kinek milyen a bőrszíne! Ez csak egy elterjedt hülyeség, hogy köztünk mindenki barna. Ez nem igaz! Köztünk is vannak bőven fehérek, pedig ízig vérig cigányok!

2020. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy olahciganyok romungrok!
2020. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!