Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » David Bowie csak szerintem...

David Bowie csak szerintem volt ilyen szerencsés?

Figyelt kérdés
Akármit csinált magával, jól nézett ki. Nem nagyon szokott a vörös haj meg a hosszú haj jól állni a pasiknak, de neki nagyon. Meg furcsa sminkel és stílussal is gyönyörű. Vagy akár nagyon vékony volt, vagy akár kicsit husis, akkor is jól nézett ki. Meg kevés olyan ember van akinek minden hajszín jól áll, de neki igen. Ja és idősebb kobára is szép volt, fiatalnak nézett ki.

2020. dec. 4. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajongó vagy,ezért láttad ennyire tökéletesnek :)
2020. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

És még tagadtad egy előző kérdésnél, hogy rednkívül fokozott módón érdekelne a kedvenc sztárjaid kinézete...és erre itt ugy új. Hát, gyerekem ez így annyira nem hiteles...:D

Nem mondanám, hogy szerencsés, meghalni rákban nem kifejezetten jó dolog. Nem értem mit rúgózol még szerencsétlennek a kinézetén, és taglalod állandóan, hogy mennyire gyönyörű (van egy sejtésem, higy a Billy Idolos kérdéseket is te irod ki), valószínűleg ő sem azt akarná, hogy ezzel emlékezzenek rá. Egy zseniális művész volt, egy remek és sokszínű életművel, nem hiszem el, hogy minden áron fangörcsöt kell kapnia egyeseknek ahelyett, hogy méltóan mutatnák ki a tiszteletüket.

2020. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ja, és hozzáteszem, az még mindig teljesen más kategória, hogyha magadban csinálod, hát ami tetszik, az tetszik, meg amúgy sem tudna megtiltani senki, de minden második héten kiírni egy ilyen kérdést elég abszurd.
2020. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1, lehet azért, na, de tökéletesnek nem látom azért, vannak nála szebb hírességek is.


Azokat nem én írtam ki, kedves 2-3.

2020. dec. 5. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Aham, akkor biztos pont most, pont összegyűlt, több tini fanja pont Bowienak, akik mind az ő meg az özvegye kinezetéről akarnak diskurálni, és pont mindegyiknek eszébe jutott ide kiírni egy kérdést, amiben szerepel ez a szándék. Azért feltételezem, hogy te vagy, mert kísértetiesen hasonlít a fogalmazásmód. (a Billy Idolosoknál is)
2020. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én úgy gondolom hogy ha objektíven nézzük, akkor inkább különleges vagy furcsa volt a külseje, mint sem szép. Személyesen szerintem szép volt. De nekem tipikusan az ilyen pasik tetszenek, mint amilyen mondjuk a Földre pottyant férfiba volt, szóval ez nem mérvadó. Amúgy én sem nagyon szeretek a külsejéről beszélgetni, hiszen annyi de annyi zseniális dolgot csinált. Azokról viszont annál szívesebben beszélgetek. Úgyhogy ha esetleg a munkásságáról lenne kedved beszélgetni ( vagy másnak lenne) akkor írj egy privátot :)

19/l

2020. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!