Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Leiner Laura egyedülálló?

Leiner Laura egyedülálló?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Van kanija, de nem papíros.
2020. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ő leszbikus nem?
2020. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem sok mindent tudunk a magánéletéről, inkább a könyvei vannak előtérben. Tiszteljük légyszi azzal, hogy tiszteletben tartjuk azt, amit megoszt és azt is amit nem. Amit nem oszt meg azt nem véletlenül nem osztja meg :)
2020. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

3.-nak.


Semmi tiszteletlenség nincs abban, ha valakit érdeke a magánélete.

Ha meg titkolni akarja, minek vállalta a nevét, arcát?

2020. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Elsősorban a válaszok miatt írtam, hogy tiszteljük, mert tudtommal egy szót nem ejtett sem a szexualitásáról, sem pedig arról, hogy kapcsolata lenne, így felesleges olyanokat leírni vagy terjeszteni, amiknek nincs valóságalapja, vagy nem hiteles forrásból vannak.

A második részére a válaszodnak pedig nem tudok választ adni.

2020. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nemrég láttam Pesten egy férfi társaságában sétálni, de az még nem jelent semmit.

Engem is érdekelne igazából. Pl régi párkapcsolataiból meríti az ihletet a romantikus jelenetekhez? Vagy mind fantázia?

Szeretne gyereket? Vagy nem tudja elképzelni hogy az írás mellett jutna elég ideje a nevelésre?


Kíváncsi lennék egy ilyen személyesebb jellegű interjúra vele.

Laura író, tehát valamennyire közszereplőnek számít. Természetes hogy az olvasói rajongók érdeklődnek az élete iránt.


Kár, hogy ennyire elzárkózik minden párbeszédtől.

2021. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!