Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Volt már olyan, hogy amikor...

Volt már olyan, hogy amikor "szerelmesek" voltatok egy hírességbe, akkor féltékenyek voltatok a párjára?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván azokhoz szól, akik már voltak szerelmesek hírességbe, bármilyen nemzetiségűbe, bárkibe (színészbe, énekesbe...stb), de élő emberbe és nem anime karakterbe.


Tehát akkor ti is féltékenyek voltatok a plátói "szerelmetek" párjára, akivel a való életben együtt van és sajnáltátok, hogy nem ti vagytok az ő helyébe?



2020. dec. 21. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sajnálja az ember, ki nem? Borzasztó mázlista pl. az aki Gal Gadotnak vagy Scarlett Johanssonnak a férje. Ezen nincs mit szépíteni. Ki ne lenne a helyükben?
2020. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én szívesebben lennék mellette, mint helyette, mert a párja is bejön. :D
2020. dec. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából egyetértek az utolsóval, annyi különbséggel, hogy nekem bem jön be a párja.
2020. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen lennék Gal Gadot férjének a helyében, de hát ugye ez csak egy álom :D
2020. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, de a kérdésem az, hogy féltékenyek nem vagytok? Nem tölt el rossz érzéssel amikor egy képen mondjuk együtt látjátok őket?
2020. dec. 21. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
De. De mit csináljak vele?
2020. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes voltam bele

De nem voltam féltéken a párjára

Sőt én örültem hogy egy összeillő páros és csak annyit akarok hogy egyszer találkozzak vele

Hogy találkozzak egy hireséggel :D

2020. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ne felejtsetek el, hogy a kulso egy dolog. lehet hogy s.johansson jo no, szivesen lennetek a ferje, de kitudja milyen az igazi szemelyisege.. hosszu tavon lehet inkabb maradnak magyarorszagi csoro, mint amcsi gazdag s.johansson mellett.
2020. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!