Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Bish Barbi meg...

Szerintetek Bish Barbi meg Farkas Tímea igazából férfiak ? Nézzétek meg az állkapcsaikat, meg a vonásaikat! Barbi mikor lett férfi ? Tímea mikor lett nő ?

Figyelt kérdés

Vagy most éppen micsoda a Tímea, nem tudom, hogy hogyan írjam le rendesen, elnézést érte!

Ezzel nem akarok senkit megbántani, de most nemet váltottak, és ha igen mikor ?

Vagy miért ?

De szerintem Barbi jobb lánynak mert tetszik a mozgása meg a stílusa, lányosabb.

Viszont Tímea meg nagyon férfias, és a kinézete is olyan, meg a kisugárzása is, kicsi lányos beütéssel.

Meg férfiasan elnagyolt az arca, mármint a szája, a csontozata, az állkapcsa, a szemöldöke...


De mégegyszer írom, ezt nem rosszból kérdezem, csak érdekel.

Meg amúgy a téma is :)

Én nem bíráskodom meg utasítok el senkit! :)


Köszönöm a válaszokat!!



2020. dec. 22. 05:54
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom kamu a kérdés.


Timi lány, mindig is az volt, egyszerűen ilyen vonásai vannak meg szét vannak filterezve a képei.


Bish pedig transzszexuális, férfi volt de nőnek érzi magát, ennek megfelelően viselkedik, nemrég kezdte a női hormonokat szedni.

2020. dec. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Timi lány, Barbi pedig férfi.

2020. dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Farkas Timin csak az látszik mint a többi szétplasztikázott nőn, hogy kezdi elveszteni a természetes kinézetét meg a kerekded nőies vonásokat. Főleg aki a szájfeltöltés meg orrplasztika után még zsírt is szív le az arcból vagy feszesíti, és a csontozat hangsúlyosabb lesz, ami a férfias vonások jellemzője. Lásd: Vasvári V.
2020. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, #1 nem értem annyira, hogy mi bajod van amúgy 🤷 #keresdahibat


A többieknek meg külön köszi! :)

Ment a zöld!


Tehát akkor Barbi férfi, de transzszexuális, és hát nőnek érzi magát.


Timi meg "csak" nő, viszont a férfias vonásait a plasztikázottásga végett köszönheti.

És ennek, illetve a filterek folytonos használata miatt tűnik ennyire...tehát mintha ő is transzszexuális lenne, mert hát nem egyértelmű eldönteni aki nem tudja, mint Barbinál is.

Kedves #1es ezért is kérdeztem meg és nem csak élek bele a világba és mondanék olyanokat amik nincsenek úgy, hanem inkább megkérdezem ha nem tudom! (Így okés ?)


Bár kissé idegesítő, hogy magyarázkodni kell érte neked.

Na mind1.


Ja, még annyi.

Tehát akkor most Barbi nőként, férfiként, vagy transzszexuálisként van itthon számontartva ?

Utóbbit nem tudom, hogy mennyire van itthon ilyen besorolás, ezért is érdekel.

Illetve akkor ha "mostmár" nő akkor kevesebb fizetést is kap, mint minden más nő ?


Vagy neki jár a férfi fizetés ?


Köszi szépen még1x!! :)

Szép napot!

2020. dec. 22. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem kell magyarázkodni, csak fura, hogy valaki hallott már Bish Bharbiról, de azt nem, hogy transznemű.


A személyijében férfi név szerepel, K. Viktor. Akkor lehet ezen változtatni, ha túl van az ember a nagyműtéten vagyis az elsődleges nemi jelleg megváltoztatásra kerül. Amúgy a mindennapokban nőként öltözik, nőként viselkedik, hosszú haja van, műkörme...


Abba pedig nem mennék bele, hogy nőként ki hogy kapja a fizetését, hr vezetőként tisztában vagyok vele mi hogy megy, ki miért mennyit kap... Amúgy nem politizálok.

2020. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


A 2. válaszoló vagyok.

Legjobb tudomásom szerint Barbi hivatalosan is lány, és az "igazi" neve Kiss Lili.

2020. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy egy kérdésen miért kell kiakadni főleg úgy, hogy ez egy olyan oldal ahol pont ez a lényeg, tehát lehet kérdezni.

Ha tudtam volna, akkor minek tenném fel ?

Miért várod el, hogy tudjam ?

De azért, mert én hallottam már róla, vagy csak a videóit nézem és egyébként meg nem érdekel a magánélete (mert ilyen is lehet), na ez máris 2 eset, és ezektől az emberektől pont nem kell elvárni, hogy tudjon mindent róla, hiszen személyesen nem ismerem és még sokan mások így vannak vele.

Illetve van a harmadik, aki az igazi fan, aki mindent tudni akar róla.

Meg ugye ezek közötti átmenet...

Miért baj az, ha valaki ezt nem tudja...


De látod, a 6os válaszoló szerint meg pont hogy nőként van számontartva illetve női neve van Kiss Lili.


Na ilyenkor mi van ?

Kettőtök közül ki az aki nem az igazat tudja ?

Majd ezen is kiakadsz ?


De gratulálok, tök jó hogy te tudod, de ha nem szívesen osztod meg az információidat, akkor nem kell, nem kényszerít rá senki.

Látod, pont ez a "fura" hogy segítenél, de azért mégis kritizálsz!

Döntsd már el, hogy mit akarsz.

Amúgyis csak te akadtál fent ezen.


De végülis megköszönöm minden segítséget! Akárhogyan is jött! :D

2020. dec. 22. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan férfi, teljesen biztos.
2020. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még mindig Viktor! Nem kapta meg a női nevét, így is kőrözte a rendőrség! Orbán betett a névváltoztatásnak, így Viktorunk férfiként van nyilvántartva!
dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!