Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem jon be ennyire...

Csak nekem jon be ennyire Henry Cavill?

Figyelt kérdés
Egyszeruen annyira jokepu, hogy el tudom kepzelni, hogy meg a pasik is zavarba jonnek tole xd
2020. dec. 23. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Heteró férfiként is meg tudom érteni. Szerintem nőben Gal Gadot is hasonlóan kortalan szépség.

[link]

2020. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk mivel én hetero pasi vagyok nekem nem "jön be", de ha már Gal Gadot említésre került, na ő nagyon... Nagyon nagyon... :D
2020. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Hetero pasiként is nehéz nem észre venni, hogy mennyire "tökéletes Henry.

De azért csatlakozok az előző kommentekhez és én is inkább Gal Gadotnál maradnék :D

2020. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és nekem is bejön, nemcsak külsőre, hanem személyisége is (az alapján, amit láthatunk belőle), illetve az alakításait is imádom ^^
2020. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól néz ki! Egyszerre hozza az úriember és a szexi harcos vibe-ot :)))) Az interjúkban megmutatkozik a jó humora is!
2022. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!