Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Avram Latosca könyve?

Milyen Avram Latosca könyve?

Figyelt kérdés
A honlapon levő infók nem győztek meg eléggé hogy megvegyem. Milyen témákat érint? Hány oldalas? Megérte megvenni?

2020. dec. 24. 18:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Átvert már több embert, mert a nagy része állítólag üres luft! Volt is egy kérdés ezzel kapcsolatban.


Amúgy a neten már küldik körbe egyre több helyen!

2020. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Tiszta szívemből kívánom, egy ilyen hiteltelen, hazug emberre ne vesztegesd a pénzed! 😊
2020. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Vécépapírnak kissé drága, másra meg nem jó.
2020. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
#1, #2, Átvert embereket? 😨 Nekem ez új. Mesélnétek róla bővebben? Én a szülés előtt követtem de csak a sztáros videóit, nekem túl harsány volt (néha egészen proli), de a hazugságairól nem hallottam még.
2020. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
A hulye sorba teszi ki, hogy 1 nap alatt kiolvastak a konyvet 😂😂😂😂 igazan tartalmas lehet ha karacsonykor 1 nap alatt ki tud valaki olvasni 1 normalis konyvet 😂😂😂😂
2020. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Na ahogy olvastam a kis gyöknek lesz rendőrségi, fogyasztóvédelmi, gvh ás ügye rendesen 😂😂😂😂😂
2020. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam a könyvet, de a 6-os valaszolonak uzenem, hogy en konyvet kaptam karacsonyra es mar ki is olvastam:)

400oldalas konyvrol van szo, szoval ennyi erovel barmilyen konyvet ki lehet olvasni egy nap alatt.

2020. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ket verziojät kuldtek ät, az elolapos pär oldallal hosszabb, lenyegeben ugyanaz a ketto. Nem egy nagy durranäs, en orulok hogy nem dobtam ki rä penzt feleslegesen. Instän feltunoen magasztaljäk, annak a nagy resze tulzäs szvsz.
2020. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Most láttam sztoriba, hogy kb. fél centi vastag a könyv, tele van színes képekkel, mindenféle rajzok, de az írások ki sem töltik a lapokat 😰🤯 ennek tényleg semmi értelme 4-5 ezer forintért 😰😰 szerintem nincs 50 oldal az egész 🤯 ha ez segít valakinek 😰 ehhez tényleg pofa kell 😰
2020. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is pórul jártam 😏 mire rájöttem, hogy nem éri meg és elolvastam a véleményeket, már hirtelen felindulásból megvettem 😏 nagyon nem érte meg 😏
2021. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!