Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek tetszett Avram könyve?

Kinek tetszett Avram könyve?

Figyelt kérdés
Milyen?

2020. dec. 27. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Van már róla pár kérdés, keress rá. Sokaknak nem tetszik.
2020. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha már nem írt senki, leírom a véleményem, én már túl vagyok rajta, jó hamar, mert ez tényleg nagyon rövid. Szerencse, hogy nem adtam érte pénzt, mert sokakkal ellentétben, nem jött be. Akinek ez tetszik, tényleg nagyon elvakult rajongó lehet.
2020. dec. 28. 20:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Az osztalyunk zárt face csoportjába tették fel a lányok, szünetekben szoktunk röhögni a széles szajas videókon :)
2020. dec. 28. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon undorító ez az Avram! Ugyan is egy csaj beirt a könyv megjelenését posztjához; hogy ha a kepeker kiveszi alig pár oldal és neki nem tetszett. Na ezt láttam pár napja. Mostmár nincs ott; szóval tuti olvassa; amit itt írnak véleményt. Ebből látszik; hogy neki az a lényeg minél többen vigyék el a "könyvét". A pénz!!!! Ha elfogadná a saját " művének" kritikáit; akkor; legalább annyit oda f.nghatott volna a csajnak; hogy sajnálom; hogy nem tetszett. És tanulna a kritikákból; hogy NEM TOKELETES!! :))) És hogyan legyél tökéletes??? :))) Biztos Avram tanácsai alapján! Meg ez a királynő koronát igazit a barátnőinek 🤣🤣 Amit 100 szor leírtak már; ő azt egx kicsit kibővítette. Számomra olyan a szitu; mikor volt az a facebookos videója; amikor ecsetelte a facebookon lévő hülyeségeket. ( Pl : később majd bánni fogod; hogy elhagytál egy törődő nőt) Na kb a könyve ez a kategória (Avram amin röhög; ugyan azt benyalta a könyvével)🤣🤣 Olyan dolgokat ír le fél oldalakba; amit már egyébként magadtól is tudsz. A csaj is írta ( kitörölt komment) hogy kb ezeket már máshol is olvasta; nem adott neki semmi újat :))) Persze b. Meg; egy felnőtt ember nem fog ettől elájulni; vagy Avram elhiszi; hogy ezek a dolgok amiket firkált a könyvében az ő fejében születtek? Nem csak a hulyeségeket kiegészítette :))) Gratulálok!!! Taps a remekműhöz! Egy irigyed!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!