Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A youtubereknek miért jut...

A youtubereknek miért jut mindig drága holmikra és hogy élhetnek olyan jól?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7CsFdiYfOOI


Így könnyű megvenni egy designer táskát, hogy ha a barátja osztrák, előtte míg Magyarországon élt persze nem jutott neki ilyen táskára.


2020. dec. 29. 21:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg a videót, de biztos vagyok benne hogy bármelyik korábbi hátizsákom tudott annyit mint az a táska, a mostani Jeep táskám pedig biztos veri. Mondjuk ez sem lehetett olcsó, ajándékba kaptam. Ahogy ő is, csakbő a szponzortól.
2020. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%
Mert jól élnek abból.
2020. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%

Általában gazdagok gyerekei lesznek "menő jutúberek", bár manapság már ez szerencsére hígul, de régebben ez így ment, mert nekik volt pénzük technikára és volt végtelen idejük bohóckodni.


A bizarr az, hogy mennyien kíváncsiak arra, hogy "Hercegcsászárkirály Bénike" keménykedik az új béemvével, meg lóbálja a fuxait. Erre tényleg igény van? Bár gyerekkoromban Gőzike show meg ilyen szarok mentek és azt is nézték... Szóval ki tudja.

2020. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
32%

Nem gondolod hogy ő és a párja is esetleg megdolgoztak érte? Mert talán ez lenne az osztrák felfogás, a tiéd pedig a kesergek a saját csóróságomon és irigykedek másokra.


Miért zavar téged, őt mi teszi boldoggá? Más autót vesz, nyaralni megy, PS-t vesz meg egy halom játékot.

Dolgozzál te is a kis pénzedért, és nem fog fájni ők mire költenek. :)

2020. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

Igazából csak ez a magamutogató mentalitás szörnyű mögötte. Amolyan "Höhőőőőőj, mennyire menők vagyunk, nézzétek a holmijainkat, tututututut, de királyak vagyuuuuunk, úúúúúúhhh"


Bár ez teljesen független bármi mástól, a szaud-arábiai hercegek is verik magukat, hogy "tátátátáátát aranyvécé, színezüst kocsííííííí, de menők vagyuuuuuunk, irigykedjeteeeeeeeek proliiiiik!"



Ha senki nem figyelne ezekre, hamar el is múlna ez a divat, ami elsősorban az olyan bohóc-oldalakon hódít, mint "a zinsta" vagy a tiktok.

2020. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Mert a sok ostoba ember nézi őket. Alapvetően undorodom az ilyenektől (youtuberek, influencerek, instgramerek és társaik), de azt meg kell hagyni nem lehet őket hibáztatni azért mert olyasmit csinálnak amire igény van. Engem inkább az érdekelne, miért van ez a jelenség, mi az oka annak, hogy random tizenéves hülye 3,14csa ostobaságokat hord össze, a körmeit mutogatja meg a táskájával villog, és erre tízezrek, százezrek vagy akár milliók kíváncsiak napi szinte, olyan szintig hogy fizetnek a cuccaikért meg sztárként kezelik őket.

Múltkor olvastam hogy valami ostoba 18 éves riherongy 1 millió dollárt(!!!!) keres havonta(!!!) csak a követőiből. Értitek, ami több mint 300 millió forint. Egy hónap alatt, 18 évesen. Ezt úgy ízlelgessük. És semmit nem csinál (tehát nem a Facebook atyja vagy ilyenek), csak mutogatja magát. Ez az érdekes, hogy hogy juthattunk ide hogy ilyesmire ekkora igény van, hogy miért érdekel ilyen szemét ennyi embert ilyen intenzíven.

Elég végignézni ezen a kategórián, hány kérdés szól tényleges sztárokról, és hány XY youtuberről, infulenszerről meg egyéb semmirekellőről. Az arány kb 1:10. Azt hiszem ennek az oka megérne egy kutatást.

2020. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert megazdadoknak a bohockodasbol ahelyett hogy csinálnának valami ertelmesset is.
2020. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mint feljebb írták gazdag szülők gyermekei, vagy fognak egy milliomos párt maguknak. Ez a Módis Gabi barátnője, a Zita. Egyik sem 100-as ...Ez a két nő csak mutogatja és kerkedik a más által megkeresett vagyonával. Arra azért van eszük hogy toroltessek a kérdéseket, valszeg ezt is fogják.
2020. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
20%

#8 A két legnormálisabb nő a youtube-on, ha van normális értékrended. :D

Nem kérkednek vele soha, pont ők szokták ezt elmondani és nem érezni rajtuk. Ha ők neked unintelligensek, akkor az összes többiről nem tudom mit gondolhatsz.


Ha nem szimpatikus neked a divat és smink témaköre, akkor valóban nem értem minek kell nézni. Aki utálja a gaming-et, az felé se néz. A világban nem ezt látom a legnagyobb gondnak, hogy beszélnek a hobbijukról. A sok semmitmondó, ostoba kihívásos vlog aztán sokkal értelmesebb tartalom.


Mindkettő nő sikeres, ha fáj ha nem.

2020. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Marha normálisak valóban...kedvenc videóm "hogy fosik Gabi a lenmagtol az étkezési videojaban"🤣🤣 ez ám a siker kulcsa, meg is jött a kedvem hogy kisminkeltessem magam vele azokkal amit a férje vett neki🤣
2020. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!