Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme kérdést feltenni...

Mi értelme kérdést feltenni egy influencerrol ha toroltetik?

Figyelt kérdés
Kínos dolgokat állítottam az egyikre és ugylatszik igaz volt mert toroltette

2020. dec. 31. 17:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%

Semmi. Ne tegyél fel olyan kérdést ami sérti az oldal szabályzatát:

"(b) Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt), továbbá mások becsületére, jó hírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan. Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely gyűlöletkeltésre bármilyen formában alkalmas."

2020. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Érdekes,de ha az adott fel saját maga oszt meg olyan tartalmat ami "lejaratja"? Értem.
2020. dec. 31. 18:10
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Én meg azt nem értem, hogy milyen alapon értetlenkedsz, mikor ugyanabban a kérdésben egy sorral lejjebb kitartottnak és élősködőnek bélyegzel meg embereket. Aztán csodálkozol, ha törlik.
2020. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Meglepő, mert sokan egyet ertettek.Sajnálom, hogy törölték.
2020. dec. 31. 18:20
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Én is tettem fel kérdés és törölték. Azóta nem teszek fel róluk kérdést. Amúgy azért törlik mert sérti 1 harmadik fél személyiség jógait.
2020. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Van, akiről akkor is törölnek kérdést, ha név szerint nincs is megemlítve.
2020. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha “közszereplők”, - ergó önként vállalták, hogy anno kirakatba állították magukat és az életüket, akkor azt is vállalják, hogy mások önálló véleményt és kritikát formálhassanak róluk. Ebben még nincs semmi bántó, csak szimpla tények.

Milyen érdekes, hogy mind azt állítják magukról, hogy “nem alacsonyodnak le arra a szintre, hogy ilyen proli, név nélküli oldalakon böngészgessenek”, mégis töröltetnek mindent, ha szembe találják magukat akár a legapróbb dologgal is, ami nem tetszik nekik. 😂

2020. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem ez elég durva. Vki kiteszi a dolgait akkor álljon is a szar eső alá.Vagy ez hogy? Meg érted " hogyan fosik "videókat csinál. Igen láttam én is párszor meg sincs említve a kérdésben de eltűnik a kérdés, ez is érdekes.
2020. dec. 31. 19:27
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első komment idézett részében lehet a megoldás. Hiába csinál valaki hülyét magából önszántából más platformokon, ez az oldal tiltja hogy itt róla negatív véleményt alkoss. Akár közszereplő, akár magánszemély. Nem kell megnevezni senkit hozzá, önmagában az hogy lejárató tartalmú a komment vagy a kérdés, törölhetik.
2020. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Mert nekik csak a nyalizás a jó, tudod, vagy hájjal kenegeted vagy bunkóóóvagy. hamis egonövelés.
2020. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!