Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Scarlett Johanssonban lehet...

Scarlett Johanssonban lehet találni bármi hibát?

Figyelt kérdés
Neki van olyan területe ahol nem hibátlan? Akár külsőre akár belsőre akár más értelemben. Én sajnos nem találtam. Külsőre 10/10, emberileg 10/10, színészi tehetségre 10/10...

2021. jan. 1. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Túlzásba viszed az imádságot. Ő is ember, ő sem tökéletes
2021. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Kezdésnek pl GYK-n trollkodnak vele...
2021. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem túl buci a feje. Meg az egész teste is. Nem zömök, nem tömzsi, hanem buci. Meg szerintem kicsit vastag a szája is, orra is egy icipicit lehet, hogy vastag; de a szája jobban """""zavaró""""", az orra nemigazán, csak max egy picivel lehetne kisebb akár talán; meg szerintem kicsit ilyen unalmas a kisugárzása is; vagy nem is feltétlenül unalmas; még lehet, hogy keresni kéne megfelelő szót. Azt hiszem, az a baj vele; -a kisugárzásával- hogy nagyon ilyen vadító, nőies akar lenni; és ezt így tehát erőlteti; és ezt a hitet akarja ráerőszakolni másokra, hogy ő ilyen nagyon nőies, de nekem ettől sajnos ő nagyon ilyen "erőltetett" jelenség. Tehát ez nagyon a zavaró talán, hogy erőltetni akarja, hogy ő nőies; ettől meg pedig nem lesz nőies(ebb), hanem csak ilyen őszintétlen, kicsit ilyen "mű", "művies" lesz számomra a kisugárzása. Én ezt érzem rajta. De tehát ezektől, amiket leírtam,ettől még nem csúnya; de nemis annyira "bombanő", mint amennyire láttatni szeretné azt másokkal. Tehát, hogy "tolja ránk " ő , hogy ő mennyire nőies, és pont ettől lesz számomra egy kicsit """"sok"""" ő, mint jelenség. De szóval nem akarok senkit megbántani, se őt, se senkit; és tehát elnézést kérek,ha írtam valami olyasmit , és biztosan nagyon aranyos, és jószívű, jólelkű ember; úgyhogy tényleg elnézést, ha írtam valami olyat ami nagyon nem jó; de szóval tehát én így érzem, amiket ide leírtam, és mégegyszer bocsi. Ja és tehát irigy meg abszolút nem vagyok rá, mielőtt valaki azt hinné, szerintem nekem szebb pofim van, mint őneki, de szóval tehát ő sem csúnya; meg látszik rajta, hogy tök kedves; -interjút még nem néztem vele, de a képen - de és szóval tehát mégegyszer elnézést, hogyha valami olyat írtam volna , ami nagyon nem jó.
2021. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Emberileg 10/10? Tán ismered?
2021. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg különleges.

Szép az arca, jó a teste, szexi a kisugárzása és még tehetséges is.

Szimpatikus is ráadásul.

2021. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Büdöseket fingik, állandóan szellőztetni kell.
2021. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberileg nem nehéz nem találni benne hibát, ha nem ismered. Kérdezd meg a férjeit, ők biztos tudnának neked mesélni.
2021. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Szép,de nem kitűnö pont ugy ahogy Emma Watson sem

Rengeteg szebb lány van mindkettőjüknél olyan akiket ismerünk és akiket nem ismerünk

Ha engem kérdzel

Hozzájuk képest Scarlett és Emma átlagos külsejű

De amugy sem lenne több

Csak annyi hogy szinész

2021. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Puffadt a szája és sápadt. Szép nő, de semmi különleges vonzereje nincs számomra.
2021. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Vannak nala szebbek.
2021. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!