Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a világsztár énekesek...

Kik azok a világsztár énekesek, akiknek nem értitek a sikerét?

Figyelt kérdés

Nálam Justin Bieber, David Hasselhoff, George Michael.


JB-nek semmi hangja, autoune az egész, eltöbb zenéje rossz, bár vannak köztük jók is. Mellesleg nagyképű, bunkó a rajongóival, és még jól sem néz ki.


DH-t nem akarom részletezni, az egész ember egy vicc. Mág jó színésznek se lehet nevezni.


GM-nek csak a hangja irritál, nem értem miért mondják rá, hogy jól néz ki, és nagyképű is volt. Meg csomó értelmetlen rossz zenéje is volt.

Igaz, halottról jót vagy semmit, meg majd jönnek a negatív kommentelők, de ez az én véleményem.


Ilyenek, hogy Jacob Sartorius, Logan és Jake Paul nem tudom, hogy mennyire számítanak világsztároknak.


Ja és Enrique Iglesiastól is falramászok, ugyanazért mint Biebernél, csak kevesebb jó zenéje van. Meg az apja miatt híres.


Ilyeneket hogy Madonna, Britney, Paris H, Kylie M, Jlo, SelGo nem sorolok ide, mert nekik sok jó számuk van, hiába van sok rossz is és nem a legjobb hangú énekesek. Ja és ők legalább szimpatikusak, és JLo szerintem jó színésznő.


Csak értelmes kommenteket várok!



2021. jan. 8. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Először azt kellene leszögezni, hogy mit értünk világsztár alatt.


A magyarországon világsztárnak tartottakat, vagy a valódi világsztárokat, a kettő között nagy a difi!


Itt a 90-es években a scooter is világsztár volt, míg németországban csak egy pár gimis a garázsból akik szeretik a technót.

2021. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azt értjük világsztárnak, ahogy épp értelmezitek.

Itthon akik vilásztároknak hívnak, olyanokat is, de akár olyat is akik tényleg ismertek külföldön is.

2021. jan. 8. 11:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dance Monkey
2021. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Chuck Norris,

Jackie Chan,

Michael Jackson,

Bono,

Arnold Schwarzenegger,

Bud Spencer,

Terence Hill

2021. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Fú rengeteg van, de akiket már csak a (nem létező) hangjuk miatt is botránynak tartok hogy "sztárok" lettek:

-Justin Bieber

-Ariana Grande

-Dua Lipa

-a Dance Monkey-s nő az valami förtelem, a másik 3 együtt nincs olyan rossz mint ő (nem tudom hogy hívják, nem is érdekel)


Az ilyen Logan Pault meg ezeket én sem világsztárnak, sem énekesnek nem tekintem, szánalmas bohócok egyszerűen akik vastagon túl sok pénzt kapnak a semmire.

2021. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például Bhad Bhabie/Danielle Bregoli ("cash me outside-girl") az aki szerintem nem érdemli meg a hírnevet, nagyon egyszerűnek tartom a muzsikáit, ráadául inkább a problémás viselkedéséről (benne volt Dr. Phil műsorában) lett híres, nem a "tehetségéről".
2021. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok JB, Billie, Bhad Barbie, 6ix9ine, lil pump, bts és blackpink sztem szörnyű hiteltelenné tudja tenni ezeket az azsiai előadókat h az egész annyira megrendezett és mű, szinte semmi valodi nincs bennük JB amúgy nem tehetségtelen talán annyira de engem vmiert irritál a többiek meg sztem nem annyira tehetségesek mint amennyire fel hypolták őket :)
2021. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tones & I nem tudom, hogy mennyire tekinthető világsztárnak. A Dance Monkey-t én sem szeretem, de van valami különleges a hangjában.


Bonot és MJt én szeretem, de nem különösebben.

Bud Spencer, Terrence Hill, Schwarzi, CN nem énekesek, de BP és TH poénjai elég erőltetettek, nekem nem viccesek.

Chuck nem a legjobb színész, de karakterszínész, amit eljástzik azt jól játssza.

Schwarzenegger szerintem is túlértékelt, de nem utálom.


Jackie Chan meg a legnagyobb forma. Énekel is, de nem azzal lett ismert.


Billiet meg Arianát én szeretem nagyon, de istenem, elfogadom ha nem szeretik őket.


Dua Lipa meg Bhad Bhabie engem is irritál. Dua egyre idegesítőbb dalokat ír, másról se tud énekelni, csak a sz*xről. Pedig alapjáraton jó hangja van. Bhad meg próbálkozik a következő Iggy Azalea lenni, nos nagyon nem jön össze neki.


Lil Pump, BTS, BP, 69: őket nem hallgatom, de vannak jó és rossz számaik is.

2021. jan. 11. 10:44
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes én pont fordítva vagyok így Bud Spencer és Terrence Hill poénjai kevésbé irritálnak mint pl Chuck Norris én tőle megyek a falnak és Jackie Chennel vagyok úgy mint e BP -vel és TH- val nekem az ő poénjaik erőltetették :) dehat kinek mi tudod Ariannának, Billiének, Btsnek és a BPnek tényleg van egy két jó száma én inkább arra gondoltam amikor írtam h nincs szakmai tudás a háttérben mind inkább csak egy image amit eladnak :) ami nem feltetlen csak az ő hibájuk csak elfiloztam h ma már tudás nélkül lesznek az emberek világsztárok

(#7es voltam am) :))

2021. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ariana már nem mai sztár, a kétezres évek óta pályán van. Mellesleg nem mondhatni, hogy tehetségtelen, mert nagyon jó a hangja, meg a BP-s lányoknak is.

Billienél meg az a különleges, hogy ő csinál mindent, nem egy menedzser által megalkotott valaki. Meg jó példát mutat, hogy nem mutogatja a testét.

De ez az én véleményem, és azért tisztában tatom a tiedet is.

2021. jan. 12. 10:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!