Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela magankorhazban...

Hódi Pamela magankorhazban fog szülni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan, ha esze van nem megy normal koehazba
2021. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valószínűleg igen, főleg hogy bevezetik, hogy magán orvosnál nem lehet majd szülni csak ügyeletesnél. Ez alól a magánkórházak feltehetően kivétel így szinte biztos hogy a Róbert Károly Magánkórházban
2021. jan. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy neked? De ha mégis ennyire érdekel, miért nem kérdezed meg őt?
2021. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam na.

Az elsőt is annyira mondta hogy megszüli, aztán természetesen császármetszés lett. Szerintem most is ez lesz. Magankorhazban tuti nem kell 2x kérnie.

2021. jan. 9. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is természetesen szerettem volna szülni, vajúdtam is egy teljes napot mégis császár lett, mert komplikációk léptek fel. El tudod képzelni mennyire fájdalmas nekem ezt olvasni, hogy ezek szerint még sem szültem a gyerekem csak kivetettem? Tudod milyen nehéz felépülni egy császár metszésből? Mielőtt ilyen stílusban beszélsz gondold már végig mennyire fájhat ez másnak
2021. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha valakit csaszaroznak annak a kovetkezo szules is az lesz jo esetben.

Nekem is maganuton a robert korhazban mindketto csaszar volt. Elso terhessegi mergezes miatt eletmento. Masodik terhesseg program csaszar

2021. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg most is kikapjak neki, mert szinte levegőt se kap már. Rengeteget hízott és iszonyatosan vizesedik, nem hinném, hogy ha elsőre de tudta fiatalon megszulni, hogy most meg fogja tudni. És mint tudjuk celebéknél nem kockáztat az orvos. Egyet sóhajt, irány a műtő. Mert utána még a média is tele lesz, ha nem rózsaszín felhőn csucsult szülés közben. Pamela amúgy is mindenen is szeret visitani..
2021. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!