Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Blackpink zenekarba milyen...

A Blackpink zenekarba milyen jisoo?

Figyelt kérdés
Milyen embernek tartjátok a Blackpink zenekarba Jisoo-t? Mi a véleményetek róla?

2021. jan. 9. 15:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Annyit tudok róla, hogy szép. És tetszik a hangja. Nem értem a kérdést, hogy "milyen embernek tartjátok?". Nem ismerjük, akkor meg hogyan alkothatnánk róla véleményt.
2021. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Nagyszerű lelke van, imádja a rajongóit és a többi tagot. Kissé furcsa, de nagyon intelligens. Szerintem neki van a legnagyobb szíve az egész bandában. Ha jobban kifejted, hogy mire vagy kíváncsi szívesen leírom.
2021. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Azért elég navív válasz ez az utolsó
2021. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Személyisége érdekelt
2021. jan. 9. 22:10
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
4D személyisége van, kissé hóbortos, azonban aranyos. Extrovertált, bár szeret mangákat olvasni, játszani valami kütyün. Csak egyszer sírt nyilvánosan a tagok előtt, egyébként mindig egyedül szokott. Pikachut imádja. Nagyon vicces. Ahhoz képest hogy milyen híres, allűröktől mentes és olyan mint egy átlagember.
2021. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Basszus senki nem tudja, hogy milyen személyisége van. 98%ban mást mutat a kamerák előtt, mint amilyen ő valójában. Az egyetlen hiteles dolog, amiben olvashatsz, az a testbeszéd, hiszem az az embernek annyira magától jön, hogy nem nagyon képes kontrollálni.


Tehát bárki bármi ír, az 50%, hogy igaz, 50, hogy semmi köze az illetőhöz.


Én kedvelem Jisoot, csak szeretném tisztázni veletek srácok, hogy semmi sem véletlen velük kapcsolatban, minden ki van találva egy hatalmas csapat által, a legapróbb kis részletig. És a mindent értsétek úgy, hogy még a takaró színe is.

2021. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

6-os teljesen egyetértek... sajna még az is ki van találva hogy milyen színű zokni legyen rajta vagy hogy miket mondjon... persze lehet észre venni apróbb jeleket...

pl amit előttem írtak test és arc beszéd valamint az interjúk során adott válasz (na most egy újság cég sem fogja egyik cég kedvéért sem mást írni ha véletlen valaki elszólja magát legyen az bts vagy bp mert pont ezzel lesz nagyobb nézettség) 1-1 interjúban ki lehet venni az idolok gondolatait mert sokszor kicsúszik a szájukon pár apróbb dolog amit össze lehet rakni

sajna én nem vagyok nagy bp fan nagyon elásták magukat mint zenészek és előadók

de jisoo valóban sokkal introveltábbnak tűnik mint jennie és lisa... legalább is érezhető hogy a cég nem bánik velük egyformán és nem adja meg miden kinek ugyan azt a lehetőséget...

de szerintem már nincs is nekik személyiségük csak amit a cég diktál illetve amire betanította őket sajna...

2021. jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Jennie introvertált, a többiek extrok.
2021. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Én azt mondanám, hogy az egyetlen valóban ázsiai jelenség a bandában. Most ezt nem azert mondom, mert ő az egyetlen aki nem beszél angolul, de talán ez is hozzájárul. Jennie, Rosé, Lisa sokkal nyugatiasabb stílusuak. Jisoo sztem a legvisszahúzósóbb közülük, de ennek ellenére egy aranyos, vicces és vidám karakter. Legalábbis amit tudunk róla :)
2021. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

#9 épp írni akartam h talán a félénk stílusának ahhoz van köze h nem tud angol a többi meg igen

Meg ok azért "nyugatiasabban" mert külföldön tanultak ha jól tudom

Amúgy nekem inkább értődik úgy néha bár lehet tévédék hogy Jennie a kívül álló ott. Kevésbé szokott közös fotókat kirakni a többiekkel instan :) Bár who knows

2021. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!