Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A twice zenekarba milyen...

A twice zenekarba milyen jeongyeon?

Figyelt kérdés
Milyen embernek tartjátok a Twice zenekarba jeongyeon-t? Mi a véleményetek róla?

2021. jan. 10. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, igazából kissé visszahúzódó, sajnos jelenleg hiátuson van szorongásából adódóan. Nagyszerű vokalista. Szerintem a hosszú haj jobban áll neki.
2021. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, hogy eleinte (Sixteen) nem volt túl szimpatikus. Nem volt vicces, túl komoly volt, meg olyan komor. De ahogy egyre többet láttam, rájöttem, hogy rengeteg érték van benne. Előszöris nagyon figyelmes és segítőkész a többi taggal szemben, nem beszélve arról, hogy ő tartja rendben és tisztán a Twice dorm-ot. Szerintem nélküle a Twice nem lenne Twice, abszolút elengedhetelen tagja a bandának. És azóta már nagyon szeretem, ahogy a többi 8 tagot is. És rájöttem arra is, hogy igaz, az sem, hogy nem vicces. Néha nagyon troll tud lenni XD Épp ezért sosem állítok sorrendet a tagok között, mert senkit sem akarok utolsónak.

Ezek mellett szeretem a hangját, és az első válaszolóval is egyetértek, hogy a hosszú haj jobban áll neki, de a rövid is illet hozzá.

2021. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, azt kihagytam, hogy ő a banda anyukája.
2021. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!