Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gfriend-ből eunha-nak, vajon...

Gfriend-ből eunha-nak, vajon milyen személyisége lehet?

Figyelt kérdés

Szerintetek, milyen lehet igazából? Kissé furának tűnik, az én szememben. Valamint láttam, egy érdekes interjút, ahol minden tagnak írja, “szeressetek, továbbra is szeressetek” stb ez kicsit, nem vészjósló? ‘:D

Láttam több alkalommal is, hogy ennyire szeretet hiányos. Ti mit gondoltok erről?

És meg kérek mindenkit, NE VESZEKEDJEN!



2021. jan. 10. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Őt még sajnos nem annyira ismerem.
2021. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem fogjuk megtudni
2021. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj videórol nehéz megtudni mert nem önmagukat adják. Meg van nekik mondva sztem hogy hogy viselkedjenek
2021. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm
2021. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látottak alapján egy idiota mármint az akit úgy csavarsz ahogy akarsz…

Eléggé bizonytalannak is tűnik meg alacsony önértékelés de ez meg is látszik… viszont a kedvességre tényleg az lehet de mert csak halálosan akarja hogy elfogadják… és azt mondják neki hogy szeretlek/szeretünk (most nem a párkapcsolatira gondolok) elvileg most el is ment a szülinapi “partijára” az a gaz dolog amit a fanok rendeznek kávézóba saját maguknak… 😅😂 (istenem de gaz) oke itt a csaj el ment rá de mert csak annyira nincs neki semmi önértékelése és lényegeben egy szellemi roncs aki figyelemre áhítozik… elvileg ott a fanoknak is fizetett 1-1 italt 😬😵😮 a Twitter ezen volt megorulve tegnap

Igen tényleg fura… inkabb szánalmas hogy valakinek ennyi külső megerősítés kell kap is és még akkor sem… lényegeben egy marionett bábu…

2021. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!