Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Annak mi az oka hogy valaki...

Annak mi az oka hogy valaki egyszer mond valamit véletlenül amit nem is úgy gondol (pl. Brie Larson) és azóta gyűlölik őt, mások meg mint pl. Gina Carano ostobaságokat beszélnek folyamatosan, őket mégis mindenki csípi?

Figyelt kérdés
Szegény Brie Larson egyszer mondott valami félreérthetőt amit utána javított is, mégis azóta rá van szállva mindenki hogy hülye feminista meg férfigyűlölő, közben meg Gina Carano pl. közveszélyes dolgokat hirdet mint hogy ne viseljünk maszkot meg elcsalták a választást, aztán őt mégse fikázzák? Mi alapján múlik kiből lesz bűnbak?

2021. jan. 14. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
rossz médiumokat nézel, Brie Larsont épp úgy istenítik egyes helyeken, mint Gina Caranot más oldalakon
2021. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

A liberálisok támadják Gina Caranot és istenítik Brie Larsont, a jobboldal meg fordítva.

Az már más kérdés, hogy Gina Caranonak ez valószínűleg saját vélemény és nem kis bátorság kell, hogy kiálljon érte, míg Brie Larson csak a liberális PC dumát nyomja: csúnya, gonosz fehér férfiak bla bla...

2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez így ebben a formában nem igaz. Brie egy interjúban kiállt a feketék mellett, és ennyi, csak kiforgatták a szavait. Nem mondta soha hogy utálná a fehéreket (hisz ő is az úgy mellesleg).

Gina viszont közveszélyes dolgokat reklámoz és arra buzdítja az embereket hogy ne vegyék komolyan a maszkviselést vagy azt is komolyan gondolja hogy elcsalták a választást ami nem csak hogy baromság, de emberéletekbe is került Trump ostobasága.

Szóval nem egy kategória a kettő, mégis több helyen láttam hogy Brie-t szidják mint hogy Gina-t.

2021. jan. 14. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Brievel nem csak ez a baj, hanem pl. ez:

https://www.youtube.com/watch?v=S9v7UjO498E

Egy google keresésbe képes személye elleni támadást vizionálni, pedig aki erre rákeresett, az azt sem tudhatta, hogy egyszer ezt Brie látni fogja. Egyszóval egy nagyon ellenszenves alak.


Amúgy nem értem a kérdést. Te láthatóan Briet isteníted és Ginát szidod. Tehát van ilyen és van olyan is.

Én pl. magasról szarom le mindkettő. Ha nem lenne ez az oldal és a youtube hisztik miattuk, akkor azt sem tudnám, hogy kik ezek.

2021. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Szegény Brie Larson nem is úgy gondolta. Istenem úgy felnevettem. 🤣🤣🤣 Arrogáns kis krva ne védd már őt!!
2021. jan. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!